امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان دلیل استقلالی شدنش را لو داد

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93295زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیرعلی نبویان از جمله سلبریتی های طرفدار استقلال است که در مصاحبه ای دلیل جالبی از اینکه طرفدار آبی پوشان پایتخت شد را بیان کرد.

ماجرای استقلالی شدن امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان بازیگر و مجری در برنامه ستاره بازی به عنوان مهمان شرکت کرد و در نخستین قسمت از هاردتاک ستاره‌بازی از ناصر حجازی، ماجرای استقلالی شدنش، شیوه‌های تقلب و پشت پرده‌های مافیا و عشق به «بهار» همسرش گفت. در این بخش از نمناک صحبت های امیرعلی نبویان درباره ماجرای استقلالی شدنش با وجود پدر پرسپولیسی را می خوانید.

امیرعلی نبویان بازیگر، نویسنده و مجری نام‌آشنای ایران که با برنامۀ تلویزیونی «رادیو هفت» به شهرت رسید، در برنامه ستاره بازی درباره استقلالی شدنش چنین گفت:

باعث استقلالی شدن من ناصر حجازی بود، بازی استقلال و راه آهن سال 1364، دیدم یه نفری هم قیافش با بقیه فرق می‌کنه، هم لباسش فرق می‌کنه، سه چهار سالم بود، بازوبندیم روی بازوش بود، گفتم این کیه گفتن ناصر حجازیه، گفتم من طرفدار اینم.

گفتم این بقیه‌ها کیان گفتن اینا استقلالن، گفتم تکلیف من مشخص شد، من خیلی خوشحالم که اون روز اینطور تحت تاثیر قرار گرفتم، آقای حجازی بعدها به همه ما درس دادند که چطور می‌توان سالم زیست و سالم زندگی کرد.

امیر علی نبویان

امیر علی نبویان در برنامه ستاره بازی

امیرعلی نبویان دلیل استقلالی شدنش را لو داد

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی