امیرحسین رستمی

استوری احساسی امیرحسین رستمی برای پدرش

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87279زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیرحسین رستمی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران، در سومین سالگرد فوت پدرش عکسی زیبا با دلنوشته ای احساسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

استوری احساسی امیرحسین رستمی برای پدرش

امیرحسین رستمی بازیگر طناز تلویزیون و سینمای ایران است که در کارنامه هنری خود با کارگردان‌های نام آشنا و معتبر سینما و تلویزیون همکاری نموده و تجربه‌های ویژه‌ای به دست آورده است. بازیگر نقش بهروز سریال "دودکش" علی رغم لبخند همیشگی و هدیه کردن لبخند به مردم غم از دست دادن پدر در سینه اش نهفته است، این بازیگر در سومین سالگرد فوت پدرش عکسی از پدر را همراه دلنوشته ای احساسی منتشر نمود که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می بینید.

امیر حسین رستمی بازیگر نقش مسعود در لیسانسه ها زمانی که مشغول بازی در فصل دوم سریال لیسانسه ها بود، در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

این بازیگر امروز در سومین سالگرد فوت پدرش عکسی از او را در استوری اینستاگرامش منتشر نمود و نوشت:

بابا

امروز سه سال شد که نگفتم

بابا

جات سبز قربونت برم

پدر امیرحسین رستمی

مختصری درباره امیر حسین رستمی

امیرحسین رستمی، بازیگر معروف سینما و تلویزیون در تاریخ 12 بهمن سال 1354 در تهران به دنیا آمد. او لیسانس رشته بازیگری دارد و پس از گذراندن دوره کلاس های بازیگری امین تارخ از سال 1377 کار خود را در عرصه بازیگری با فیلم هزاران ستاره به کارگردانی رامبد جوان آغاز کرد و با حضور در فیلم اسپاگیتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان وارد سینما شد.

امیرحسین رستمی در سال 1378 با پوراندخت الستی ازدواج کرد و یک پسر به نام ارشیا دارد. امیر حسین رستمی جوانترین عضو اتاق بازرگانی ایران در دبی بوده و شغل دوم او فعالیت در کسب و کار خانوادگی شان یعنی آهن فروشی است.

بازی درفیلم‌های سینمایی چون «رئیس»، «خاک آشنا» و «بوسیدن روی ماه» و سریال‌هایی مثل «وضعیت سفید»، «نون و ریحون»، «شمس‌العماره» و «مرد هزار چهره»، «دودکش »، «لیسانسه ها »، «دختران حوا» و... نمونه‌هایی از حضور او در عرصه تلویزیون و سینما است.

استوری احساسی امیرحسین رستمی برای پدرش

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : عکاس: احمد گودرزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی