امیر جعفری

تغییر چهره شدید برادرزاده امیر جعفری در 30 سالگی

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93296زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر جعفری تولد برادرزاده اش علیرضا جعفری را که درحال حاضر در سریال جنگل آسفالت باهم هم بازی هستند را با اشتراک گذاشتن عکس متفاوتی تبریک گفت.

تبریکات تولد امیر جعفری و پسرش برای علیرضا جعفری

امیر جعفری بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون که این روزها در نقش ایرج طلا در سریال جنگل آسفالت درخشیده است، با انتشار عکسی از برادرزاده اش تولد او را تبریک گفت. در ادامه این بخش از نمناک پست امیر جعفری برای تولد برادرزاده اش را مشاهده می کنید که نکته جالب این عکس، تغییر چهره علیرضا جعفری است.

امیر جعفری بازیگر سریال جنگل آسفالت که در این سریال با برادرزاده اش علیرضا جعفری همبازی است و نقش پدر و پسر را ایفا می کنند، به مناسبت تولد او استوری احساسی را منتشر نمود و نوشت:

وجودت مایه مباهاتم تولدت مبارک

علیرضا جعفری

تبریک امیر جعفری به علیرضا جعفری برای تولدش

علیرضا جعفری پسربچه پرهیاهو و پر از شیطنت مهمان مامان و متهم گریخت کسی جز نیست که این روزها حسابی تغییر کرده و آثاری از شیطنت آن روزها کمتر در چهره اش دیده میشود، به مناسبت تولد سی سالگیش، عکسی از خود منتشر کرد و نوشت:

به بهانه ی فصل جدید در 30 سالگی

تا همینجا هم زیادی دویده ام، کمی آرام نفس بکش، نگاه کن...

باد سردی وزیدن گرفت؛ دست راستم را دور " سی سالگی ام " حلقه کردم و سی سالگی ام را به سینه ام فشردم، دست چپم را به دست راستم رساندم و آرام زمزمه کردم تا اینجاش با همه ی بالا و پایینش شد،از اینجا به بعدش هم میشه.

تولد علیرضا جعفری

تولد 30 سالگی علیرضا جعفری

آیین جعفری پسر امیر جعفری و ریما رامین فر نیز با انتشار عکس دو نفره خود و پسر عمویش علیرضا برای او نوشت:

هم خون تولدت مبارک( اسطوره)

آیین جعفری

تبریک تولد آیین جعفری فرزند امیر جعفری به پسرعمویش علیرضا جعفری

فیلم های علیرضا جعفری برادرزاده امیر جعفری

علیرضا جعفری بازیگر سینما و تلویزیون متولد ٔ 5 اردیبهشت 1373 در تهران است که فعالیت خود را از کودکی آغاز کرده و تا کنون در آثاری چون مهمان مامان، متهم گریخت، جنگل آسفالت، کتونی زرنگی، سایه بان، دایره زنگی، عروس خیابان فرشته، نوبت لیلی، سیاوش، شاهگوش و...بازی کرده است.

تغییر چهره شدید برادرزاده امیر جعفری در 30 سالگی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : امیر جعفری
وبگردی