تولد
امیرجعفری و همسرش

فرزند دوم امیرجعفری و همسرش؛ همای پایتخت مادر شد؟!

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1403کد مطلب : 94174زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر جعفری و ریما رامین فر که این روزها در سریال جنگل آسفالت حضور دارند یک حاشیه بامزه برایشان به وجود آمده است آن هم فرزند دوم!!!

فرزند دوم امیرجعفری و ریما رامین فر بدنیا آمد ؟!

به تازگی تصاویری از امیر جعفری و ریما رامین فر در فضای مجازی منتشر شده،در این تصاویر زوج هنرمند نوزادی را در آغوش گرفته اند که گفته می‌شود فرزند دوم متولد شده ریما رامین‌فر و امیر جعفریست. در این بخش از نمناک عکس امیر جعفری و ریما رامین فر را مشاهده می کنید.

پس از انتشار اخباری از بچه‌دار شدن نرگس محمدی و علی اوجی،سحر دولتشاهی و همایون شجریان،نوبت به امیر جعفری و خانواده‌اش رسید و تصاویری از امیر جعفری و ریما رامین فر بازیگران سریال جنگل آسفالت با تیتر بچه‌دار شدنشان در فضای مجازی وایرال شد اما این عکس ها مربوط به فرزند دوم امیر جعفری و رامین فر نیست بلکه با بررسی پیج امیر جعفری متوجه می شوید که این عکس متعلق به برادرزاده آقای بازیگر نیلاست.

امیر جعفری

فرزند امیر جعفری و ریما رامین فر

امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون اصالتا ترک زنجان است و در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و 7 خواهر و 3 برادر دارد و خودش فرزند نهم خانواده است. ریما رامین فر و امیر جعفری اولین بار در حدود سال 73 و در نمایش دوجلاد و کلاسهای بازیگری زنده یاد حمید سمندریان با هم آشنا شدند و سپس با هم ازدواج کردند و ششم شهریورماه سال 1386 در شب نیمه شعبان صاحب فرزند پسری به نام آیین شدند. این زوج هنرمند فرزند دیگری به جز آیین ندارند.

 

فرزند دوم امیرجعفری و همسرش؛ همای پایتخت مادر شد؟!

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : امیر جعفری
وبگردی