امیر کاظمی
امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار در سریال لیسانسه ها با نقش و گریمی متفاوت در سریال باخانمان مقابل دوربین رفت و به همین دلیل مروری بر سریال های این بازیگر خواهیم داشت.

امیر کاظمی با نقش های متفاوت در تلویزیون

امیر کاظمی از بازیگران جوان تئاتر و تلویزیون است که حضور در دنیای هنر را از دوران نوجوانی و با سریال کتاب فروشی هدهد آغاز کرد و با بازی در سریال های تلویزیون به شهرت رسید.

این هنرمند جوان با ایفای نقش در چند نقش متفاوت در سریال های تلویزیون به شهرت رسید و بازی در سریال باخانمان بهانه ای شد تا مروری بر چند نقش این هنرمند در تلویزیون داشته باشیم.

نقش های متفاوت امیر کاظمی در تلویزیون

امیر کاظمی تجربه بازی در چند نقش متفاوت را دارد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

امیر کاظمی در سریال باخانمان

سریال باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی از 10 دی روی آنتن شبکه سه سیما رفت. امیر کاظمی یکی از بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش پرداخته است.

سریال باخانمان

امیر کاظمی ایفاگر یکی از متفاوت ترین نقش های خود در این سریال است که با گریمی جدید مقابل دوربین رفته و با چهره های سرشناس سریال باخانمان مانند حسن پورشیرازی،شهره لرستانی، آتیلا پسیانی، حسام محمودی، مارال فرجاد، شهرام شکیبا، شقایق دهقان، بهنام تشکر، یوسف صیادی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، سپند امیرسلیمانی و هنرمندان دیگر همبازی است.

امیر کاظمی در سریال لیسانسه ها و فوق لیسانسه ها

امیر کاظمی در سریال فصل اول و دوم سریال لیسانسه ها و سریال فوق لیسانسه ها در نقش مازیار رحمتی (معروف به مازی) که یکی از نقش های اصلی سریال بود هنرنمایی کرده است. این مجموعه به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی از سال 1395 تا 1398 بر روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

سریال لیسانسه ها

امیر کاظمی در کنار هنرمندانی همچون بیژن بنفشه خواه، هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، بهنام تشکر، رویا میرعلمی، مهران رجبی، متین ستوده، کاظم سیاح، عزت الله مهرآوران، سیاوش چراغی پور، اردشیر کاظمی، پریسا مقتدی و هنرمندان دیگر در مجموعه سریالهای لیسانسه ها و فوق لیسانسه ها نقش آفرینی کرد.

سریال فوق لیسانسه ها

امیر کاظمی در سریال هفت سنگ

سریال هفت جوایز بهترین بازیگر ن و مرد کمدی را از پانزدهمین جشن از آن خود کرد و امیر کاظمی در نقش انوشدر این مجموعه با بازیگران مطرحی مانند الهام پاوه نژاد، شبنم مقدمی، مهدی سلطانی،بهنام تشکر، فرناز رهنما، عزت الله مهرآوران، مهتاج نجومی و بهمن زرین پور و بازیگران دیگر این سریال بازی کرد.

سریال هفت سنگ به نویسندگی و کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی مجید مولایی در شبهای ماه رمضان سال 1394 از شبکه سه سیما پخش شد.

امیر کاظمی در سریال شمعدونی

شمعدونی یکی از سریال های مطرح در ژانر کمدی است که امیر کاظمی در نقش سعید مظاهری بازی کرده است. این سریال به نویسندگی و کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی محسن چگینی در سال 1394 از شبکه سه سیما پخش شد.

سریال شمعدونی

امیر کاظمی در این سریال ایفاگر نقشی متفاوت بود و در کنار هنرمندانی مانند آتنه فقیه نصیری، رویا میرعلمی، حسن معجونی، محمد نادری،محمدرضا داوودنژاد، ویدا جوان، نگار عابدی و بازیگران دیگر، نقش آفرینی کرد.

سریال های امیر کاظمی از لیسانسه ها تا باخانمان

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی