امیر نوری

پایان شایعات؛ امیر نوری دلیل اصلی لاغر شدنش را فاش کرد

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1401کد مطلب : 87556زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر نوری بازیگر کمدی و طناز کشورمان مهمان قسمت جدید برنامه شب آهنگی بودکه با استایل جدید و متفاوت خود حاضر شد و تعجب همگان را برانگیخت.

امیر نوری در شب آهنگی از دلیل کاهش وزنش گفت

امیر نوری بازیگر طناز کشورمان که بسیار از مخاطبان تلویزیون چهره با مزه و تپل او را در سریال طنز بدون شرح به یاد می آورند، در قسمت 27 برنامه شب آهنگی با استایل متفاوتی ظاهر شد، استایلی که مجری برنامه و مخاطبان را متعجب کرد. امیرنوری که در برنامه شباهنگی لحظات بسیار بامزه ای خلق کرد، در مورد کاهش وزن و لاغری خود توضیحاتی را ارائه داد که در این بخش از نمناک آورده ایم.

حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی که اخیرا در برنامه جوکر نیز خوش درخشیده است، بعد از دیدن مهمان برنامه اش امیر نوری بسیار تعجب کرد و گفت:

امیر نوری

وقتی من معرفی کردم امیر جان اومد، فکر کردم داداشی، پسر عمویی، هم خوشتیپ تر شدی هم جمع و جور تر شدی، چی شده بازیگرا زدن تو کار لاغر شدن؟

امیر نوری در جواب سؤال حامد آهنگی و در مورد ماجرای کاهش وزنش اینطور پاسخ داد:

بیماری های خاص گرفتند اکثرا.

من دیسک عمل کردم، جراحم به من گفتند که دو تا دیگه از دیسکهات داره سیاه میشه به خاطر فشاری که روشون هست، اگه وزن کم نکنی....

او در ادامه صحبت هایش توضیح داد که وزنش تا 100 کیلو نیز پیش رفت ولی وزنش در حال حاضر 68 یا 70 کیلوگرم می باشد. به نظر امیر نوری بعد از لاغری بر خلاف نظر بسیاری از افراد بامزگی او کمتر نشده است، او می گوید مردم به استایل قبلی من عادت کردند و با دیدنم تعجب می کنند و سوالاتی مانند چی شد؟ چرا لاغر کردی؟ پرسیده و انگار یک چاقی از من طلب دارند!

کاهش وزن امیرنوری

موج کاهش وزن بین بازیگران

طی سال های گذشته، موج کاهش وزن و لاغری در بین بازیگران و هنرمندان به راه افتاده و بهاره رهنما، نعیمه نظامدوست، ملیکا شریفی نیا، مهران غفوریان، امیر نوری و... با عمل جراحی یا با رژیم غذایی و ورزش توانستند به وزن دلخواه خود برسند و از چاقی خلاص شوند.

مختصری درباره امیر نوری

امیر نوری متولد 6 شهریور 1363 در تهران یکی از هنرمندان صاحب نام عرصه طنز می باشد، او از 9 سالگی با سریال دوستان خوب شروع به بازیگری کرد و در سال 1381 با سریال بدون شرح به شهرت رسید و با فیلم دارا و ندار کنار اکبر عبدی وارد سینما شد. امیر نوری هنوز ازدواج نکرده و زندگی مجردی دارد.

پایان شایعات؛ امیر نوری دلیل اصلی لاغر شدنش را فاش کرد

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی