امیر سهیلی
امیر سهیلی بازیگر جدید سریال نون خ 4 به کارگردانی سعید آقا خانی، تصاویر زیبایی از خانواده خود در فضای مجازی منتشر کرد.

امیر سهیلی بازیگر سریال نون خ 4

امیر سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون که تا کنون حضور موفقی در ژانر کودک داشته، در فصل چهارم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی ایفای نقش نموده است. به بهانه آغاز پخش سریال نون خ 4 در این بخش از نمناک عکس های دیده نشده از خانواده امیر سهیلی منتشر کرده و به شکل مختصر مفید به معرفی این بازیگر خواهیم پرداخت.

دختر امیر سهیلی

امیر سهیلی در کنار دخترش

مختصر بیوگرافی امیر سهیلی بازیگر سریال نون خ 4

امیر سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون اصالتا کرد تبار می باشد، سعید آقا خانی کارگردان نون خ که بیشتر بازیگران این سریال را از بین هنرمندان کردتبار انتخاب نموده، این بار نیز به سراغ امیر سهیلی بازیگر کرد سینما و تلویزیون رفت، امیر سهیلی به نظر می رسد در سریال نون خ 4 نقش شکارچی گرگ را ایفا نموده است.

امیر سهیلی که در تلویزیون و در کنار عموپورنگ نقش سلطان، قورباغه و بلبل خان را ایفا کرده، در خانواده ای 5 نفره به دنیا آمده، این بازیگر سال ها پیش پدرش را از دست داده است و یک خواهر به نام نجمه و یک برادر بزرگتر از خود به نام مجتبی دارد.

امیر سهیلی

سلفی امیر سهیلی در پشت صحنه برنامه عمو پورنگ

همسر امیر سهیلی

آقای بازیگر متاهل بوده اما هیچ عکسی از همسرش منتشر نکرده است و اطلاعاتی درباره اینکه همسر امید سهیلی بازیگر نون خ 4 کیست در دسترس نمی باشد.

دختر امیر سهیلی بازیگر نون خ 4

او تنها یک دختر به نام رسپینا دارد که اینطور که از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام امیر سهیلی، بازیگر نقش بلبل خان محله گل و بلبل پیداست؛ رابطه بسیار صمیمی باهم دارند.

امیر سهیلی و دخترش

امیر سهیلی و دخترش در برنامه محله گل و بلبل عمو پورنگ

فیلم و سریال های امیر سهیلی

امیر سهیلی در سریال کوبار، سریال محله گل و بلبل، سریال ما چند نفر، فیلم آهوی پیشونی سفید 2 و... بازی کرده است. در ادامه تصاویری خانوادگی و جذاب از این بازیگر مشاهده می فرمایید.

پدر و مادر امیر سهیلی

عکس پدر و مادر امیر سهیلی

کودکی امیر سهیلی

عکس کودکی امیر سهیلی بازیگر جدید سریال نون خ

سریال نون خ

عکس امیر سهیلی در نون خ 4

بیوگرافی امیر سهیلی؛ همسر بازیگر رامین نون خ 4 کیست؟

4.349
این مطلب مفید بود ؟427
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ح.ب/ن
وبگردی