تولد
جواد عزتی

نخستین حضور فیلم دوزیست در جشنواره های اروپایی

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1400کد مطلب : 81482زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد و با هنرمندی جواد عزتی و سعید پورصمیمی برای نخستین بار در اروپا به رقابت می پردازد.

فیلم دوزیست راهی جشنواره اروپا شد

فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کننده گی سعید خانی که در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 98نمایش داده شد پس از حضور در نوزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم داکا بنگلادش به جشنواره سوئیس می رود.

جواد عزتی

تاریخ برگزاری جشنواره زوریخ

از تاریخ 27 می لغایت2 ژوئن ، هفتمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی در شهر زوریخ برگزار خواهد شد که 12 فیلم بلند داستانی و 17 فیلم کوتاه از فیلمسازان ایرانی داخل و خارج از کشور به رقابت در این جشنواره خواهند پرداخت. علاوه براین 10 فیلم انیمیشن از محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته خواهد شد.

ستاره پسیانی

فیلم دوزیست با هنرمندی جواد عزتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، الهام اخوان، سعید پورصمیمی، ستاره پسیانی و مانی حقیقی، قصه  تلخ اما حقیقی انسانهای دوزیست در این روزگار را روایت می کند.

فیلم دوزیست

عطا جوانی با بازی جواد عزتی است که با پدر خود زندگی می کند و دو تن از دوستان خود را به منزل می اورد. خدمکار خانه آ نها دلبستگی خاصی به عطا دارد اما این پسر اطلاعی از علاقه وی ندارد. این خدمتکار دختری را به خانه عطا می آورد و ادعا می کند که دخترخاله اش است و از عطا می خواهد که چند روزی او را به طور مخفیانه نگه دارد. ورود این دختر به منزل عطا، سرآغاز ماجراهای مختلفی می شود.

الهام اخوان

پخش جهانی فیلم دوزیست بر عهده اور بین المللی خانه امن است.

نخستین حضور فیلم دوزیست در جشنواره های اروپایی

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی