آناهیتا نعمتی
آناهیتا نعمتی بار دیگر عکسی از چهره بدون آرایش خود در اینستاگرامش منتشر کرد که جوانی اون در آستانه 50 سالگی توجه بسیاری از طرفدارانش را جلب کرد.

جلب توجه جوانی آناهیتا نعمتی در این عکس بدون آرایش

آنا نعمتی بازیگر خوش چهره و نام‌آشنای سینما و تلویزیون ایران است که این روزها بسیار کم‌کار شده است. بازیگر نقش کتایون در زن دوم که چندین بار عکسی بدون آرایش از خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود، به تازگی تصویری را از خود منتشر کرد که چهره جوانش در آستانه 50 سالگی توجه کاربران را به خود جلب کرد.

گرچه خانم بازیگر چهره نچرالی ندارد و عمل های زیباییش در تصویر نیز نمایان است اما گویا گذر زمان بر روی او اثری نداشته و جذابتر نیز شده است، در ادامه این بخش از چهره ها نمناک عکس بدون آرایش و جوان خانم بازیگر را مشاهده می کنید.

آناهیتا نعمتی

مختصر بیوگرافی آناهیتا نعمتی، بازیگر زن معروف ایرانی

آناهیتا نعمتی هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران متولد 20 تیر 1356 در شاهرود سمنان است. او بازی در سینما را در سال 1375 آغاز کرد و در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» ظاهر شد اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» به شهرت رسید.

آناهیتا نعمتی که به دلیل شباهت نامش به یکی دیگر از بازیگران ایرانی_آناهیتا همتی_ از سال 85 با نام آنا نعمتی به کار حرفه‌ای‌اش ادامه می‌دهد، همسر سابق ابوالفضل پور عرب است و فرزند دختری بنام رایکا دارند که اکنون 21 ساله می باشد.

دختر آناهیتا نعمتی

آناهیتا نعمتی و دخترش/ عکس از رها یزدی

در طول دوران بازیگری‌اش با کارگردانان مطرحی مانند رسول ملاقلی‌پور، ابراهیم حاتمی‌کیا، سیروس الوند، فریدون جیرانی و تهمینه میلانی سابقه همکاری دارد و در فیلم های سینمایی بسیاری همچون آپاندیس،عصر یخبندان، جاودانگی، یکی می خواد باهات حرف بزنه، شیش و بش و... حضور داشته است.

چهره حسرت برانگیز آنا نعمتی در آستانه 50 سالگی

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی