برنامه پیامک اندروید
اگر برنامه ارسال پیامک گوشی شما، مجهز نیست و قابلیت های متنوعی ندارد، در این گزارش با تعدادی برنامه پیامک اندروید مناسب مدیرین و ارسال پیامک آشنا خواهید شد.

دانلود برنامه پیامک اندروید جدید

ارسال پیامک یکی از محبوب ترین راه ها برای برقراری ارتباط میان جوامع مختلف جهانی است که از گذشته و با رونمایی گوشی های قدیمی و تاکنون که پیشرفته ترین گوشی های ممکن به بازارهای جهانی عرضه شده اند نیز وجود داشته است و هیچ منطق و دلیلی بر حذف این قابلیت از گوشی ها وجود ندارد. با این وجود ارسال پیامک و اس ام اس از طریق یک گوشی به گوشی دیگر، نیازی به اینترنت ندارد و تنها به میزان کمی آنتن دهی نیاز است که این روزها با وجود تحت پوشش قرار گرفتن شهر و روستاها توسط اپراتورها، این مشکل حداقل به میزان 90 درصد برطرف شده است.

با این وجود چیزی که برای چندین سال آینده نیز تصور می شود، این است که قابلیت ارسال پیامک بر روی گوشی ها وجود خواهد داشت و این در حالی است که با وجود برنامه های پیام رسان آنلاین، میزان استفاده از برنامه های ارسال پیامک و اس ام اس کاهش یافته اما باز هم میزان زیادی از کاربران از این ابزار برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. با این وجود اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که از برنامه پیامک اندروید استفاده می کنید و به دنبال برنامه مناسبی هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با تعدادی برنامه ارسال پیامک اندروید آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

فهرست عناوین {گزینه موردنظر را انتخاب کنید}

  1. Chomp SMS
  2. Google Messages
  3. Handcent Next SMS
  4. QKSMS
  5. Signal Private Messenger
  6. Yaata SMS
  7. GO SMS Pro

1- Chomp SMS

برنامه پیامک اندروید

اولین برنامه ای که ما تصمیم به معرفی آن به شما را داریم، برنامه Chomp SMS می باشد که یکی از برنامه های رایگان و همچنین محبوب اندروید برای ارسال پیامک و مدیریت پیامک های گوشی می باشد که شما می توانید از آن خیلی ساده استفاده کنید. برنامه Chomp SMS در طول سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته است و قابلیت های متنوع و کاربردی به این برنامه افزوده شده است که به بیشتر به دلیل قابلیت ها و محیط کاربری ساده ای که دارد، مورد استقبال قرار گرفته است. با این وجود شما در صورت نیاز می توانید این برنامه را شخصی سازی نیز کنید.

2- Google Messages

برنامه پیامک اندروید

برنامه Google Messages یک برنامه رایگان برای شرکت گوگل می باشد که شما می توانید این برنامه را به عنوان جایگزین برنامه پیش فرض مدیریت پیامک گوشی دانلود و نصب کنید و همان گونه که گفته شد، این برنامه همانند سایر برنامه های گوگل برای عموم کاربران رایگان می باشد. این برنامه دارای سبک و سیاق خاص خودش می باشد و به همین دلیل هر گروه سنی می توانند از این برنامه بدون هر گونه سختی استفاده کنند. لازم به ذکر است که وقتی شما با حساب ایمیل وارد این برنامه در گوشی اندرویدی می شوید، می توانید از نسخه وب این برنامه نیز استفاده کنید که طبیعتا دسترسی بیشتری به شما خواهد داد.

3- Handcent Next SMS

برنامه پیامک اندروید

برنامه Handcent Next SMS همانند برنامه Chomp SMS یکی از برنامه های قدیمی و البته شناخته شده برای دریافت، ارسال و مدیریت پیامک های گوشی می باشد که شما می توانید از این برنامه خیلی ساده استفاده کنید. برنامه Handcent Next SMS دارای قابلیت های متعددی است که از مهم ترین آنها می توان به تم های جذاب، بکاپ گیری پیامک، ایموجی و... اشاره کرد که قطعا می توانند در طول زمان برای شما موثر واقع شوند. همچنین این برنامه را می توانید بر روی کامپیوتر و یا حتی تبلت خود دانلود و نصب کنید.

4- QKSMS

برنامه پیامک اندروید

برنامه QKSMS همانند سایر برنامه هایی که در این لیست قرار دارند، بدون شک یکی از بهترین گزینه های ممکن می باشد که با نصب این برنامه احساس خوبی خواهید کسب کرد. از این رو این برنامه نیز همانند سایر برنامه ها دارای قابلیت های یکسان و همچنین بیشتری نیز می باشد که یکی از آنها خصوصی سازی، بلک لیست و... می باشد و همان گونه که انتظار دارید، به شما خدمت رسانی خواهد نمود. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه رایگان، دارای تبلیغات درون برنامه ای نیست و برای استفاده از قابلیت های جزئی تر می توانید برخی از گزینه ها را خریداری نمائید.

5- Signal Private Messenger

مدیریت پیامک

شاید تاکنون اسم برنامه Signal Private Messenger را شنیده باشید چرا که این برنامه همانند واتساپ، هنگ اوتس و... یک پیام رسان آنلاین می باشد و با این تفاوت که شما می توانید از این برنامه برای ارسال پیامک نیز استفاده کنید. بون شک این برنامه یکی از برنامه هایی است که دارای طراحی بی نظیر و جذابی می باشد که در مقایسه با سایر برنامه ها بهتر می باشد و نیازی به خرید و پرداخت هزینه درون برنامه ای ندارید. همچنین این برنامه اوپن سورس می باشد که حتی از گفتگوهای گروهی و تماس های تلفنی هم پشتیبانی می کند.

6- Yaata SMS

برنامه مدیریت پیامک

برنامه Yaata SMS نیز یکی دیگر از برنامه های اندرویدی ارسال پیامک می باشد که در لیست ما قرار دارد. لازم به ذکر است که این برنامه دارای ویژگی و کاربردهای یکسان موارد بالا می باشد که استفاده از آن رایگان می باشد. اما اگر تصمیم به خرید نسخه پولی این برنامه دارید، قابلیت های بیشتری برای شما افزوده خواهند شد که طبیعتا می تواند موثرتر واقع شود. همچنین این برنامه دارای طراحی خوبی می باشد که از نظر خیلی ها یک برنامه جذاب و ساده و قابل استفاده برای هر رینج سنی می باشد.

7- GO SMS Pro

مدیریت پیامک

آخرین برنامه ای که ما در لیست خودمان داریم، برنامه GO SMS Pro است که یکی از کامل ترین و همچنین جامع ترین برنامه های ارسال پیامک اندرویدی است که نسبت به برنامه های بالا، کمی بیشتر در میان کاربران ایران معروف تر می باشد. از مهم ترین قابلیت های این برنامه می توان به مدیریت پیام های دریافتی و ارسالی، لیست سیاه، شخصی سازی، پاپ آپ، ایموجی، زمانبندی ارسال پیام و... اشاره کرد.

دانلود برنامه ارسال و مدیریت پیامک اندروید

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی