تشخیص ورژن اندروید
یکی از سوالاتی که ممکن است در حین خرید گوشی اندرویدی ذهن شما را به خود مشغول کند، ورژن اندروید گوشی است که خیلی ساده می توانید از آن مطلع شوید.

آموزش تشخیص ورژن اندروید گوشی

سیستم عامل اندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها است که در بیش از 60 درصد گوشی های جهان این سیستم عامل نصب شده است و توسط عموم کاربران گوشی های هوشمند در حال استفاده می باشد. با مطالعه تاریخچه اندروید، متوجه این خواهید شد که سیستم عامل اندروید روزهای سخت و پیچیده ای را گذارنده است و اما همیشه در هر برهه ای به عنوان یکی از بهترین ها حضور داشته و دائم در حال رفع مشکلات نسخه های قبلی و ارتقاع آن و همچنین افزودن های قابلیت های جدید برای عموم کاربران خود بوده است.

بدون شک تمام این قابلیت ها زمانی که کنار هم قرار می گیرند، قطعا و قطعا بر روی ساده تر شدن زندگی شما تاثیر بسزایی خواهند داشت و این در حالی است که شاید شما این میزان اهمیت را موفق به درک نشوید. به همین دلیل زمانیکه هر یک از ما میخواهیم گوشی جدید اندرویدی را بخریم، یکی از مهم ترین شاخصه ها برای خرید گوشی، نسخه اندروید آن می باشد. از این رو ما در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک تصمیم به آموزش نحوه تشخیص نسخه اندروید گوشی های اندروید (android version) داریم که قطعا به شما در خرید گوشی اندرویدی جدید کمک خواهد کرد. همراه ما باشید.

در قدم اول از منو کاربری گوشی وارد تنظیمات گوشی اندرویدی شوید.

ورژن اندروید

قدم دوم؛ کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به گزینه About phone یا درباره تلفن برسید. اینک این گزینه را انتخاب کنید.

ورژن اندروید

قدم سوم؛ اینک گزینه Software information را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید.

تشخیص ورژن اندروید

قدم چهارم؛ هم اکنون از این قسمت می توانید ورژن اندروید گوشی خود را مشاهده کنید. برای مثال اندروید گوشی که در این آموزش استفاده شده است، اندروید One UI ورژن 2.0 می باشد.

ورژن اندروید

 

چگونه نسخه اندروید (android version) گوشی را بفهمیم؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : اندروید
وبگردی