تولد
بازیگر آن شرلی
سریال آنشرلی یک سریال محبوب قدیمی است که بازیگر نقش آنشرلی در این سریال تغییرات چهره بسیار زیاد و مورد توجه ای داشته است.

بازیگر نقش آن شرلی الان چه شکلی؟

آن شرلی با موهای قرمز یکی از سریال های نوستالژیک برای ایرانیان است که بر پایه رمان آن در گرین گیبلز به قلم لوسی ماد مونتگومری در 50 قسمت ساخته شده و درباره داستان دخترک موقرمز و خوش قلبی است که از یتیم خانه به خانه متیو و ماریلا کاتبرت فرستاده می‌شود. در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به سراغ بازیگر نقش آنه شرلی رفته ایم و تصاویری از تغییر چهره او منتشر نموده ایم.

بازیگر آنشرلی

مگان فالوز بازیگر نقش آنشرلی

تغییر چهره بازیگر نقش آن شرلی از کودکی تا کنون

مگان فالوز بازیگر نقش آن شرلی، متولد 14 مارس 1968 در تورنتو با ملیت ایالات متحده آمریکا است. مگان فالوز در سال 1991 با کریستوفر پورتر ازدواج کرد و یک دختر و یک پسر دارد. مگان و همسرش در سال 1995 از هم جدا شدند.

مگان فالوز در بین هزاران بازیگر کانادایی و امریکایی برای بازی در نقش آنه شرلی انتخاب شد و بازی بسیار تاثیرگذار او در سریال رؤیای سبز شهرت فراوانی برایش به دست آورد وموجب کسب دو جایزه شد. مادر مگان در سریال نقش خانم کاتبری رییس یتیم خانه ای که آنه در ان بزرگ شد را ایفا می نمود. مگان همچنین در نقش کاترین مدیتچی در سریال سلطنت به خوبی درخشید و این نقش را به خوبی به تصویر کشید.

تغییر چهره باورنکردنی بازیگر آن شرلی + عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی