دانلود همراه بانک انصار
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه همراه بانک انصار برای دو سیستم عامل اندروید و IOS به همراه قابلیت های “همراه بانک انصار” آشنا خواهیم نمود.

دانلود همراه بانک انصار برای اندروید و آیفون

بانک انصار برای اولین بار در تاریخ 20 خرداد سال 1389 تاسیس شد که این بانک وابسته به بانک سپه می باشد و همانند سایر بانک ها خدمات بانکداری را ارائه می دهد و در حال حاضر دارای شعب متعددی در سرتاسر کشور می باشد. از این رو این بانک خدمات مالی مشابه با بانک های دیگر که در سطح کشور فعالیت می کنند را به مشتریان ارائه می دهد که این خدمات عبارتند از همراه بانک، اینترنت بانک و... اشاره کرد که اگر شما از مشتریان بانک انصار هستید، می توانید از خدمات نوین همراه بانک انصار برای انجام کارهای روزمره استفاده کنید که فعال کردن این قابلیت ها بسیار آسان می باشد.

همراه بانک انصار

این خدمات شامل همراه بانک و اینترنت بانک است که با استفاده از آنها شما دیگر نیازی ندارید تا به شعب مراجعه کنید و ساعت ها از زمان خود را برای ساده ترین کارهای بانکی هدر دهید.برای مثال اگر شما تصمیم به کارت به کارت ساده داشته باشید، باید چند ساعتی از طول روز را به این کار اختصاص دهید و در نهایت موفق به انجام شوید. از این رو ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با همراه بانک انصار آشنا سازیم تا از این برنامه در راستای کارهای روزمره، هدفمندتر استفاده نمائید. همراه ما باشید.

قابلیت های همراه بانک انصار

همراه بانک انصار

همراه بانک انصار همانند سایر همراه بانک هایی که توسط بانک های مختلف منتشر شده اند و این روزها توسط عموم مشتریان بانک ها استفاده می شوند، دارای قابلیت های مشابه است که شما از طریق این برنامه کاربردی می توانید اکثر کارهای روزمره بانکی را تنها با چند کلیک از هر نقطه از جهان انجام دهید. با این وجود از مهم ترین قابلیت های همراه بانک انصار می توان به موارد متعددی اشاره کرد که تعدادی از آنها را در بخش ذیل ذکر کرده ایم؛

 1. محیط کاربری ساده همراه بانک انصار
 2. گرفتن ده گردش آخر
 3. اعلام موجودی
 4. مشاهده صورتحساب سپرده های حقیقی و حقوقی
 5. وارد شدن با حسگر اثر انگشت
 6. پرداخت عوارض آزادراه
 7. ورود با رمز یکبار مصرف
 8. مشاهده و پرداخت تسهیلات
 9. فعالسازی برنامه با شماره موبایل
 10. انتقال وجه با کارت و سپرده
 11. بازیابی رمز ورود
 12. محاسبه شماره شبا
 13. جستجو نزدیک ترین شعب
 14. به اشتراک گذاری رسیدهای پرداختی
 15. مدیریت مالی حساب ها
 16. خرید بسته اینترنتی
 17. کارت به کارت
 18. پرداخت قبوض مختلف
 19. مسدود کردن کارت
 20. ذخیره کردن شماره کارت های مختلف
 21. دسترسی به تاریخچه واریزی ها
 22. پرداخت با شناسه
 23. امکان دریافت رمز دوم پویا
 24. یادآوری اقساط تسهیلات
 25. مدیریت و یادآوری چک و...

لینک های دانلود همراه بانک انصار

همراه بانک انصار

همراه بانک انصار برای دو سیستم عامل محبوب اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است که شما می توانید با استفاده از لینک های زیر آخرین نسخه منتشر شده از همراه بانک انصار را برای گوشی های آیفون و اندروید دانلود و نصب کنید؛

دانلود جدیدترین و آخرین نسخه همراه بانک انصار برای اندروید و iOS

2.9291
این مطلب مفید بود ؟169122
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی