معذرت خواهی از همسر
همه انسان ها در زندگی مشترک اشتباه می کنند اما موضوع مهمی که وجود دارد برگشت از این اشباه است اینکه شما بدانید چگونه از همسرتان عذر خواهی کنید بسیار مهم است.

معذرت خواهی از همسر به شیوه و با کلمات زوج های موفق

اشتباه در زندگی همه وجود دارد و امری طبیعی است که خطایی از زن و مرد در زندگی مشترک سر بزند. مهم نیست این خطا چقدر بزرگ یا کوچک باشد، مهم نحوه معذرت خواهی از همسر در این شرایط است که میتواند در بدست آوردن دل همسر و حل مشکل ناراحتی شوهر یا زن مؤثر باشد. در مطالب قبلی همسرداری نمناک، اشکال مختلف و موقعیتهای متنوع در این رابطه را برایتان توضیح و تشریح کرده ایم و این بار میخواهیم چند جایگزین مناسب و البته تاثیرگذار برای عذرخواهی از همسر در شرایط مختلف را به شما بیاموزیم.

بهترین جملات برای معذرت خواهی از همسر در شرایط عادی

قرار نیست نامه معذرت خواهی از همسر یا متن معذرت خواهی از همسر را با ادبیات خاصی بنویسید، بلکه قرار است از این جایگزین ها به‌صورت درست استفاده کنید. این جملات برای عذرخواهی حضوری یا پیامک عذرخواهی مودبانه از همسرتان فوق‌العاده خواهند بود و بدون آنکه شخصیت خود را زیر سؤال ببرید، به شکلی عاقلانه و باسیاست، معذرت خواهی از دلبر زندگی تان را اجرا کرده اید. با توجه به جملات زیر این نکته را در می یابید که به‌جای استفاده از کلمه شرمنده و عذر میخوام و .... کلمه ممنون و تشکر مودبانه از محبت و گذشتی که همسرتان انجام داده ست جایگزین شده و این همان سیاست همسرداری جذابی است که باید همه متاهل ها بیاموزند.

معذرت خواهی

به‌جای جمله

ببخشید خرابکاری کردم یا ببخشید که همه چیز رو خراب کردم

بهتر است بگویید

معذرت میخوام و ممنونم که در اشتباهاتم صبوری میکنی و مرا میبخشی

به‌جای جمله

ببخشید اذیتت کردم

بهتر است بگویید

ممنونم که با محبت و لطف با این مسئله کنار اومدی، یا، ممنون که بمن محبت داری

به‌جای جمله

ببخشید که زیاد حرف زدم یا زیاد حرف میزنم

بهتر است بگویید

ممنونم که همیشه به حرفهام گوش میدی

به‌جای جمله

ببخشید که دیر کردم

بهتر است بگویید

ممنونم که منتظرم موندی

مثل زنهای باسیاست از شوهرت معذرت خواهی کن

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن /ن.ح
وبگردی