تولد
غذای متولدین هر ماه

غذای موردعلاقه ماه تولد خودت و همسرت

کد مطلب : 85407تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 7 دقیقه
سلیقه ی غذایی افرادی که در یک ماه خاص متولد شده اند یکسان است همچنین با آشنا بودن و درست کردن غذای مورد علاقه ی همسرتان میتوانید او را خوشحال کنید.

علائم و سلیقه غذایی متولدین هر یک از ماههای سال

نمی توانید هیچ کسی را در دنیا پیدا کنید که علاقه‌ای به غذا خوردن نداشته باشد؛ اما بعضی از افراد اشتهای بسیار بیشتری دارند و به طور کل وقتی که غذا می خورند، بیشتر از بقیه لذت می‌ برند و اهمیت غذا برای این افراد زیاد است. در این قسمت از نمناک قصد داریم اطلاعاتی به شما بدهیم که متولدین ماه های مختلف چه عادات غذایی دارند.

فروردین

فروردین ماهی ها دوست دارند هر چیزی را خیلی ناگهانی و سریع به دست بیاورند. آنها برای غذا خوردن صبر ندارند و دوست دارند که سریع این کار را انجام دهند. در واقع نسبت به غذاهای پر ادویه، تند و انرژی زا کاملاً کنترل خود را از دست می دهند و ضعیف می شوند و می خواهند هرچه زودتر آن را بخورند. اگر شما فردی باشید که غذای خوش طعم و تند جلوی فروردین ماهی ها نگذارید‌ احتمالاً مورد علاقه آنها نخواهید بود. فروردین ماهی ها غذایی را ترجیح می دهند که کالری بالایی داشته باشد که به اندازه کافی به آن ها انرژی بدهد. برای اینکه زمان هدر نرود، خیلی تند غذا می خورند و کلاً در مورد غذا پرسرعت هستند.

خوردن فست فود

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها عادت دارند که به یکباره زیاد غذا بخورند و اصلا رعایت نمی کنند که غذا را آهسته تر استفاده کنند. آن ها عاشق خوردن شیرینی جات، ماکارونی و انواع نان ها هستند. اگر از لحاظ احساسی درگیر باشند، بیشتر غذا می خورند و همیشه در معرض مشکلات اضافه وزن هستند و دوست دارند که هنگام غذا خوردن، فقط روی غذا تمرکز کنند. اردیبهشت ماهی ها می دانند که چگونه از طعم غذا لذت ببرند. آن ها اشتهای خیلی زیادی دارند و اگر بحث کیفیت مطرح باشد، به قیمت توجهی نمی کنند. دوست دارند آنقدر بخورند تا به طور کامل سیر شوند. معمولاً نمی توانند رژیم لاغری بگیرند، زیرا دوست دارند با غذا خوردن احساس راحتی داشته باشند. پیشنهاد ما این است که مصرف شکر و شیرینی جات را بیشتر کنترل کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها معمولاً در بین ماه‌ های دیگر حساسیت کمتری نسبت به نوع غذا دارند اما چیزی که مورد نیاز آن هاست، تنوع و گوناگونی در غذاست. آن ها ترجیح می‌ دهند غذای ساده اما متفاوت بخورند و وعده شام و ناهارشان مشابه نباشد. پس سعی کنید اگر متولدین ماه خرداد را به منزلتان دعوت می کنید، غذاهای متنوع برایش درست کنید.

خرداد ماهی ها هرگز اضافه وزن نمی گیرند. بیشتر به محیط غذاخوری اهمیت می دهند تا اینکه به خود غذا توجه کنند. هنگام غذا خوردن خیلی صحبت می کنند‌. آشپزی را بیشتر از غذا خوردن دوست دارند و خیلی خلاقانه عمل می‌ کنند. دوست دارند استعداد آشپزی خود را به چالش بکشند. پیشنهاد ما به آن ها این است که یک برنامه غذایی مشخص را دنبال کنند.

غذا خوردن

تیر

تیر ماهی ها استاد آشپزی هستند. آن ها عاشق خریدن غذاهای گران قیمت و با کیفیت هستند و غذا برایشان اهمیت زیادی دارد. وقتی که عصبانی باشند یا از چیزی ترسیده باشند، خیلی زیاد غذا می‌ خورند؛ در واقع پرخوری عصبی دارند. اگر می خواهید آن ها را خوشحال کنید؛ یا برایشان غذای خوشمزه درست کنید یا اینکه آن ها را در آشپزی با خودتان همراه کنید. تیر ماهی ها هم عاشق غذاهای خانگی هستند. اگر غذا با کیفیت باشد هر چقدر که لازم است برایش پول می دهند‌. اگر غذایی را دوست داشته باشند، تا مرز ترکیدن آن را می خورند. هنگام نگرانی و استرس یا هیجان، این پرخوری بیشتر می‌ شود. توصیه ما این است که کمتر از ادویه استفاده کنند.

مرداد

مرداد ماهی ها تمایل زیادی به خوردن غذا دارند. آن ها عاشق این هستند که به رستوران ها و کافه های گران قیمت بروند و غذای خیلی گرم بخورند. البته که به سالم بودن غذا هم اهمیت می دهند اما به طور کل غذا های تند را بیشتر دوست دارند. از طرفی عاشق خوردن میوه‌ ها و سبزیجات هم هستند و به طور کل در غذا خوردن خوش ذوق می باشند و ایراد نمی گیرند و هر چیزی را با علاقه می خورند.

مرداد ماهی ها به لوکس بودن غذا هم خیلی اهمیت می دهند. معمولا دوست دارند که در جمع دیگران غذا بخورند‌. معده آن ها خیلی خوب کار می کند و معمولاً احساس سنگینی ندارند. عاشق مهمان هستند و با این که به آشپزی علاقه ندارند اما برای مهمان با جان و دل آشپزی می کنند. پیشنهاد ما به آن ها این است که ویتامین ها را نیز در نظر بگیرند.

غذا خوردن در رستوران

شهریور

شهریور ماهی ها رژیم غذایی بسیار خوبی دارند. آن ها غذاهای ارگانیک انتخاب می کنند و مهارت خوبی هم در آشپزی کردن دارند. معمولاً به قیمت فکر نمی کنند و فقط کیفیت، سلامت، میزان ویتامین و مغذی بودن غذا را در نظر می‌گیرند. از آن جایی که سوخت و ساز آن ها پایین و ضعیف است، در نتیجه مجموعه غذاهایی را انتخاب می کنند که سبک بوده و راحت تر هضم شود.

شهریور ماهی ها به خاطر حساسیت گوارشی که دارند، می‌ توانند تا اوقات طولانی رژیم غذایی سخت داشته باشند و تقلب هم نکنند. در آشپزی بی نظیر هستند و هنگامی که می خواهند آشپزی کنند، با کیفیت ترین مواد را تهیه می‌ کنند. عاشق ترکیب طعم های مختلف هستند. پیشنهاد و توصیه ما به آن ها این است که غذاهای سبک با مقدار کم تر بخورند.

مهر

مهر ماهی ها عاشق خوردن غذاهای شیرین هستند. معمولاً با غذا بازی می کنند و لذت می برند و به یکباره حجم زیادی نمی‌ خورند. آن ها به حاشیه غذا مانند سالاد و ترشی بیشتر از خود غذا علاقه دارند. معمولاً دسر بعد از غذا را هم خیلی دوست دارند و همه فکرشان درگیر آن است. آن ها عاشق شکلات هم هستند و باید در این زمینه خودشان را خیلی کنترل کنند.

مهر ماهی ها به ظاهر غذا هم خیلی اهمیت می دهند. معمولاً به فضایی که در آن غذا می خورند، هم توجه می‌ کنند. همه چیز را امتحان می‌ کنند اما از هر کدام مقدار کمی را مصرف می کنند. فقط باید تمایل به شیرینی جات را در خودشان بیشتر کنترل کنند.

علاقه به شکلات

آبان

آبان ماهی ها هم به غذاهای تند علاقه دارند. یعنی اگر غذایی فلفل نداشته باشد، اصلاً آن را دوست ندارند. ممکن است به یکباره حجم زیادی از غذا را بخورند و تا 6 ساعت بعدی کلا هیچ چیزی داخل دهانشان نگذارند. یعنی همیشه افراط و تفریط دارند. معمولاً بیش از غذا به نوشیدنی و آب اهمیت می‌ دهند.

آبان ماهی ها معمولاً همیشه گرسنه هستند. به خاطر همین است که نیمه شب ها هم غذا می خورند. همیشه در یخچال آن ها غذای آماده وجود دارد. خودشان زیاد آشپزی نمی کنند اما در ترکیب طعم های مختلف و خوشمزه کردن غذا استاد هستند؛ فقط باید اراده کنند.

آذر

آذر ماهی ها باید در مورد غذا تحقیق کنند. آن ها غذاهای تند را دوست دارند اما به چیزهایی که داخل غذا به کار رفته، حساسیت زیادی نشان می دهند. خیلی غذا را می جوند و در مورد نوشیدنی حساسیت بالایی دارند. معمولا با مشکلاتی مثل چاقی و گوارش روبرو هستند. به خاطر همین همیشه در انتخاب غذا درگیرند.

آذر ماهی ها در غذا خوردن غیرقابل پیش بینی هستند و سلایقشان تغییر می‌ کند.‌ ممکن است در یک تایمی خیلی زیاد غذا بخورند اما در تایم دیگر اصلاً غذا نخورند. معمولاً استاندارد خاصی را در عادات غذایی پیروی نمی کنند و هرچه که دوست داشته باشند را می خورند.‌عاشق تجربه غذاهای جدید هستند. پیشنهاد ما به آن ها این است که به یکباره زیاده‌ روی نکنند.

خوردن پیتزا

دی

دی ماهی ها عادات غذایی خیلی خاص و منحصر به فردی دارند و هر غذایی را نمی خورند. اگر ظاهر غذا را دوست نداشته باشند، احتمالاً آن را امتحان نمی کنند. طعم و کیفیت برای شان اهمیت بسیار زیادی دارد. آن ها عاشق غذای خانگی هستند؛ بنابراین خیلی فست فود نمی خورند اما مشکل این است که خیلی از نمک استفاده می کنند.

دی ماهی ها در غذا خوردن دیسیپلین و نظم دارند. دوست دارند سر ساعت غذا بخورند و محیطی که در آن غذا می خورند، باید پر از آرامش و حال خوب باشد. کیفیت را به کمیت ترجیح می دهند.

بهمن

احتمال گیاه خوار یا خام خوار شدن یک بهمن ماهی بیش از ماه های دیگر است. آن ها به وعده های غذایی کم کالری بیشتر اهمیت می‌ دهند‌ و بیشتر به دنبال میوه و سبزیجات هستند تا اینکه بخواهند وعده های پروتئینی بخورند. معمولاً آخر شب ها خیلی گرسنه هستند و همیشه نیمه شب چیزی می خورند که البته این عادت غذایی اشتباه است و باید آن را ترک کنند.

شاید یک بهمن ماهی خیلی گرسنه باشد اما چیزی نخورد و حوصله غذا درست کردن نداشته باشد. معمولاً به غذاهای کم ادویه بیشتر اهمیت می دهند، زیرا از نظر آن ها سالم تر است. اگر کسی پیش شان نباشد، برای خودشان آشپزی نمی کنند. عاشق قهوه خوردن هستند و در بدترین زمان های خود هم قهوه می نوشند. پیشنهاد ما به آنها این است که غذای خود را سرتایم مشخص بخورند.

سالاد خوردن

اسفند

اسفند ماهی ها عاشق خوردن میان وعده و وعده های غذایی کوچک هستند که در استفاده از هیچ ادویه ای در غذاهایشان اغراق نمی کنند. تمایل به گیاهخواری ندارند. عاشق امتحان کردن انواع نوشیدنی ها هستند. معمولاً غذاهای رستورانی را به غذاهای خانگی ترجیح می ‌دهند. باید این عادت خود را ترک کنند و انتخاب ‌های سالم ‌تری داشته باشند.

اسفند ماهی ها به سرو کردن غذا بیشتر از خود غذا اهمیت می دهند. ‌آن ها دوست دارند در فضایی غذا بخورند که پر از آرامش و حس خوب باشد. معمولاً همه غذا ها را دوست دارند و خیلی ایراد نمی گیرند.

غذای موردعلاقه ماه تولد خودت و همسرت

3.8258
این مطلب مفید بود ؟19860
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
1 نظر به ثبت رسیده است
????????1400-12-15
من فروردین ام و عاشق چیزهای شیرین هستم و خیلی اروم غذا میخورم
01
وبگردی