آرش آصفی

شب عالی آرش آصفی کنار داور عصر جدید

تاریخ انتشار : 13 دی 1401کد مطلب : 89558زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرش آصفی، بازیگر سریال خانه امن و تمام رخ که بیشتر در غالب نقش های جدی ظاهر می شود، تصویری کنار یکی از چهره های محبوب منتشر کرد.

صمیمیت آرش آصفی با امین حیایی

آرش آصفی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی با نقش آفرینی در سریال تمام رخ به قاب تلویزیون بازگشته است، در اینستاگرام خود عکسی سلفی از خود در کنار امین حیایی داور عصر جدید منتشر نموده است که نشان از دوستی و صمیمیت این دو هنرمند را دارد. در ادامه این بخش از نمناک عکس صمیمی و خاص آرش آصفی در کنار دوست صمیمیش را منتشر نموده ایم.

آرش آصفی و امین حیایی

سلفی امین حیایی

دوستان آرش آصفی

مختصر بیوگرافی آرش آصفی بازیگر سریال خانه امن و تمام رخ

آرش آصفی ایفاگر نقش ابراهیم (مامور امنیتی) در سریال تمام رخ متولد سال 1357 در شهرستان ساوه است. او بازیگری را به صورت حرفه ای با فیلم سینمایی «رستاخیز» آغاز کرده استاما در سال 1399 با سریال « خانه امن» در تلویزیون دیده شد و در سال 1400 با سریال « سرجوخه» به شهرت رسید. آرش آصفی تا کنون در آثاری چون تمام رخ، رستاخیز، مدینه، خانه امن، سرجوخه، مواجهه، گیتی همسر علیرضا و... بازی کرده است.

آرش آصفی

آرش آصفی/ عکس از علی پوراسد

مختصر بیوگرافی امین حیایی، داور عصر جدید

امین حیایی سوپر استار سینمای ایران که در چهلمین جشنواره فجر جایزه بهترین نقش اول مرد برای بازی در فیلم برف آخر را از آن خود نمود، متولد 19 خرداد 1349 می باشد. او در یک خانواده 5 نفره در تهران متولد شد. پدرش شغل آزاد و مادرش معلم بود و یک برادر کوچکتر از خود بنام امید دارد و تنها خواهرش را از دست داده است.

او در آثار فراوان و معروفی چون همسایه ها، سریال شمش العماره، کلاه پهلوی، شب، برف آخرو... نقش آفرینی نموده است، امین حیایی در کنار بازیگری، در عرصه موسیقی نیز چند قطعه ای خوانده و در نواختن گیتار نیز دستی دارد. این بازیگر یک پسر به نام دارا از ازدواج اول خود دارد، او در سال 1379 با نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده است.

شب عالی آرش آصفی کنار داور عصر جدید

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی