تولد
آرمان درویش و باران کوثری
آرمان درویش بازیگری که با سریال ملکه گدایان در شبکه نمایش خانگی به شهرت رسید گریم خاص و عجیبی را در یکی از فیلم های خود تجربه نموده است.

گریم عجیب و غریب آرمان درویش در فیلم سینمایی

آرمان درویش یکی از چهره های جوان دنیای بازیگری است که توسط شهاب حسینی در سال 1394 وارد دنیای هنر شده و برای اولین بار مقابل دوربین فیلم چهارشنبه رفت با سریال ملکه گدایان در نقش البرز شمس به شهرت رسید.

این هنرمند پس از فیلم چهارشنبه در فیلم های مختلفی نقش آفرینی کرده و استعداد خود در بازیگری را با تلاش و پشتکار به نمایش گذاشته است.

او در فیلم بازی های مردانه با گریم خاص و متفاوتی مقابل دوربین قرار گرفت که تاکنون نمایش آن به تعویق افتاده است.

آرمان درویش در فیلم بازی های مردانه

فیلم سینمایی بازی های مردانه به نویسندگی و کارگردنی امین تبار و تهیه کنندگی وحید رحمتی در سال 1396 ساخته شد و آرمان درویش بازیگر جوان و نوظهور کشورمان در آن به همراه نادرح فلاح و تورج الوند نقش آفرینی کرد.

فیلم بازی های مردانه در فضایی داستانی سورئال و در ستایش سینما ساخته شده و داستان آن درباره مردی بود که می مرد و دوباره زنده می شد و این اتفاق بارها تکرار می گشت.

آرمان درویش

گریم خاص آرمان درویش در نمایی از فیلم بازی های مردانه

این هنرمند در سال 1366 متولد شده و فارغ التحصیل رشته کارگردانی است. آرمان درویش تاکنون در فیلم هایی چون چهارشنبه، خورشید نیمه شب، بازی های مردانه، لابی، کمدی انسانی، لایه های دروغ، مقیمان ناکجا، سودابه، یلدا، پشت دیوار سکوت ، پسرکشی و موافقت اصولی به ایفای نقش پرداخته است.

گریم باورنکردنی آرمان درویش+ عکس

3.764
این مطلب مفید بود ؟4717
منبع : عکاس : پوریا نوری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی