شرکت آرسینا
در این مقاله با ما همراه باشید تا با محصولات شرکت آرسینا بیشتر آشنا شوید.

معرفی محصولات آرسینا 

آرسینا نزدیک به 10سال است که در زمینه‎ ارائه‎ راهکارها و خدمات نرم افزاری شروع به فعالیت  کرده و در حال حاضر در زمینه‎ خدمات مشاوره ‎ای، پیاده سازی پروژه ها و ارائه‎ محصولات نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت آرسینا درتلاش است با تکیه بر ارائه محصولات باکیفیت و استاندارد و اصل مشتری مداری، خود را از دیگر فعالان این حوزه متمایز کند. در این نوشته محصولات آرسینا را به شما معرفی میکنیم. مهمترین فعالیت این شرکت در حوضه تجارت الکترونیک بوده که منجربه توسعه کسب و کارهای اینترنتی در ایران و در نهایت خارج از کشور خواهد شد.

سیستم مدیریت فروش آنلاین

فروش گستر یک سیستم هوشمند و یکپارچه است که به مدیران کسب و کارها، امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، برای ارائه هر نوع محصول و خدمات را ایجاد میکند تا در بازار گسترده تجارت الکترونیک جایگاه ویژه ایی را به خود اختصاص دهند. به عبارتی در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید و تصمیم ورود به بازار دیجیتال را دارید فروش گستر بخشی از راه را پیموده و فقط ادامه راه با شماست.این سیستم به گونه ایی طراحی شده که تمامی نیازها و چالشهای کسب و کارها را پوشش میدهد و قابلیت پیاده سازی هر نوع ایده و راهکار جدید در فضای آنلاین قابل اجرا خواهد بود. 
یکی از مهمترین تفاوت های فروش گستر با سایر شرکت های این حوزه این است که علاوه بر طراحی فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشنها و ربات های تخصصی هم برای مشتریان طراحی میکنند، با هر قابلیت و امکانی که مدیران مد نظر داشته باشند! 
مدیریت فروش آنلاین آرسینا

پروژه های قابل اجرا با فروش گستر

 • رزرو وقت و نوبت دهی آنلاین (Reservation) 
 • فروش فایل و محتوا
 • بازاریابی شبکه ای (MLM) 
 • فروش عمده آنلاین(B2B) 
 • سامانه ایجاد بازار (Market place)
 • مدیریت چندفروشگاه با یک ادمین پنل (Multi store)

ویژگی های بارز فروش گستر

 • پشتیبانی تخصصی 
 • خدمات متعدد
 • سئو پیشرفته
 • امنیت بالا
 • یکپارچه سازی سیستم ها 
در نهایت فروش گستر با یک تیم متخصص و خبره و با ارائه خدمات حرفه ایی نرم افزاری در جهت رفع نیازهای مختلف شرکت ها قدم برداشته است و در تلاش است با کمترین زمان و هزینه بهترین روش سیستمی را به مشتریان ارائه نماید تا تمام مدیران بدون هیچ نگرانی از مسائل فنی و سیستمی، به صورت کامل بر کار خود تمرکز کنند و همه موارد مربوط به حضور در فضای دیجیتال را به فروش گستر بسپارند.  

سیستم ارزیابی عملکرد استراتژی

سازمانها برای تعیین و تشخیص موقعیت فعلی خود و پیشرفت در محیط رقابتی امروز که بر اقتصاد دانش محور استوار است، بایستی بطور منظم و منسجم از الگوهایی برای ارزیابی عملکرد خود استفاده کنند و لذا استفاده از نظامهای کنترل عملکرد و برنامه ریزی استراتژیک ضروری است تا بتوانیم موثرتر مدیریت کرده و میزان موفقیت و پیشرفت در دستیابی به اهداف راهبردی  شرکت را بسنجیم.

دغدغه اندازه گیری کمی فاکتورهای پیشرفت استراتژیک اولین انگیزه برای طراحی چنین سیستمی بوده و هدف از آن نیز سیستماتیک شدن و قابلیت ارزیابی لحظه ای از وضعیت آن میباشد.

در حال حاضر BSC یک سیستم مانیتورینگ شبه استاندارد است که با قابلیت خرد کردن کمیت های کیفی و استراتژی به واحد های قابل پیگیری و همچنین تعیین مدیران به عنوان مسئول در هر زمینه میتواند امکان گزارش گیری های کمی و دیداری را از وضعیت پروژه در اختیار مدیر ارشد قرارداده است و بستری مناسب برای ارتباط موثر و کارامد با مدیران میانی میباشد.

خدمات آرسینا

اهداف کلی نرم افزار BSC

 • کمک در حل مشکلات مدیران در رابطه با تصمیم گیری منطقی، در جهت پیشبرد اهداف سازمان
 • برقراری ارتباط بین مدیران و کارکنان از طریق سنجش و هماهنگی فعالیت‎ها و همچنین ابلاغ استراتژی‎ها به قسمت‎های مختلف
 • افزایش کیفیت و سرعت خدمات رسانی سازمان به مشتریان
استفاده از BSC  در اکثر سازمان‎ها وشرکت‎ها می‎تواند به تحقق اهداف کسب و کارها کمک شایانی نماید. 
کنترل تردد و حضور غیاب کارکنان
رویکرد طراحی کارآمد و افزایش سرعت، و همچنین امکان اتصال به دیگر سیستم ها به صورت آنلاین و کامل

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

 • تشخیص اثر انگشت
 • کارت RFID

نرم افزار هوشمند محاسبه حقوق و دستمزد

(Payroll System) محاسبه‎ی حقوق و دستمزد کارکنان در سازمان‎ها یکی از فعالیت‎هایی است که به دقت و توجه زیادی نیازمند است و علاوه بر حساسیت، پیچیدگی های خاص خود را نیز دارد است که باید به صورت موثر و هوشمند مدیریت شده و از بروز خطا جلوگیری نماید.
آرسینا سعی کرده با ارائه یک راهکار جامع در جهت برآورد اهداف فوق، سادگی، ارتقای تجربه کاربری و انعطاف پذیری لازم را برای یک سیستم موثر فراهم آورد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما آرسینا مراجعه کنید.
 

با محصولات شرکت آرسینا بیشتر آشنا شوید

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی