زیبا کرمعلی

این هنرمندان رتبه برترهای کنکور بودند

کد مطلب : 19853تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از هنرمندان کشورمان رتبه های برتر کنکور بوده اند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

رتبه کنکور هنرمندان چند بوده است؟

هنرمندان از اقشار محبوب و پرطرفدار جامعه هستند که کسب اطلاعات از زندگی شخصی شان برای همه هوادارانشان از جذابیت ویژه ای برخوردار است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون تحصیلاتشان در چه حد است و با چه رتبه ای در کنکور پذیرفته شده و وارد دانشگاه شده اند.

رتبه های عالی کنکوری هنرمندان

از میان هنرمندان تحصیل کرده برخی از چهره ها رتبه برترهای کنکور بوده اند و با رتبه های عالی وارد دانشگاه شدند که در ادامه این مطلب به این هنرمندان اشاره خواهیم کرد.

افسانه کمالی انارکی

افسانه کمالی انارکی بازیگر فیلم یک روز بخصوص و سریال سایه بان متولد سال 66 است و یکی از رتبه برترهای کنکور است.

این هنرمند کشورمان لیسانسش را در رشته زیست شناسی از دانشگاه شهید بهشتی گرفت و سال 90 با رتبه 2 در رشته فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس در مقطع فوق لیسانس پذیرفته شد و به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت در کلاس های بازیگری ثبت نام کرد و از طریق تست برای بازی در فیلم یک روز بخصوص همایون اسعدیان انتخاب شد.

افسانه کمالی انارکی

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما که با بازی در فیلم لاتاری به شهرت رسید متولد سال 75 است و یکی از هنرمندان رتبه برتر کنکوری در میان اهالی سینما است.

این بازیگر جوان دیپلمش را در رشته ریاضی و فیزیک با معدل 18/95 گرفت اما برای پیش دانشگاهی تغییر رشته داد و وارد رشته هنر شد و با معدل 19/75 فارغ التحصیل شد و در نهایت در کنکور هنر در دانشگاه سراسری با رتبه 8 پذیرفته شد و به تحصیل در رشته سینما پرداخت.

زیبا کرمعلی

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر پرطرفدار سینما و تلویزیون یکی دیگر از رتبه برترهای کنکوری است که در سال 1352 متولد شد.

این هنرمند کشورمان دیپلمش را در رشته علوم انسانی گرفت و سال 70 در کنکور سراسری در رشته روانشانسی پذیرفته شد اما به دلیل تصمیمش برای مهاجرت انصراف داد و چهار سال بعد بار دیگر در کنکور هنر شرکت کرد و با رتبه 85 در رشته بازیگری در دانشگاه آزاد پذیرفته شد اما باز هم به دانشگاه نرفت.

شهاب حسینی

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران یکی دیگر از رتبه برترهای کنکور است که سال 56 متولد شد.

این هنرمند کشورمان دیپلمش را در رشته ریاضی فیزیک گرفت اما تغییر رشته داد و برای کنکور در رشته تجربی امتحان داد و در برنامه ماه عسل مهمان احسان علیخانی شد و درباره رتبه کنکورش گفت:

من نفر پنجم کنکور سراسری شدم، سه سال ریاضی خواندم و بعد رفتم رشته تجربی. در کنکور، درس های عربی و معارف را 100 درصد زدم و برای همین می رفتم آموزشگاه های کنکور درس می دادم.

محمدرضا گلزار

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر جوان سینمای کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که در کنکور رتبه عالی آورد و این بانوی هنرمند متولد سال 1363 است.

این بازیگر کشورمان دیپلمش را با معدل 19/23 در رشته ریاضی فیزیک گرفت و با رتبه 11 در کنکور هنر پذیرفته شد و در رشته تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران پذیرفته شد.

الناز شاکردوست

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری مشهور تلویزیونی متولد سال 1361 است و یکی از رتبه برترهای کنکور است.

این مجری کشورمان سال 1379 با رتبه 770 در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران پذیرفته شد و در سال 79 با دستیاری کارگردان وارد کار هنری شد و با اجرای برنامه ماه عسل به شهرت رسید.

احسان علیخانی

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور مجری محبوب برنامه 90 متولد سال 1353 است و یکی از رتبه های کنکور بوده است.

این مجری کشورمان سال 71 در کنکور رتبه 271 را کسب کرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است و در مقطع دکتری در رشته مدیریت رسانه در دانشگاه تهران پذیرفته شد.

عادل فردوسی پور

آریا عظیمی نژاد

آریا عظیمی نژاد آهنگساز و موسیقی دان کشورمان متولد سال 1352 است و یکی دیگر از هنرمندان رتبه برتر کنکور کشومران است.

این هنرمند کشورمان که در برنامه عصر جدید به عنوان داور حضور دارد و در یکی از این برنامه به رتبه کنکور هنرش که 86 بود اشاره کرد.

آریا عظیمی نژاد

این هنرمندان رتبه برترهای کنکور بودند

4.5414
این مطلب مفید بود ؟36945
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی