ترانه علیدوستی
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام می پردازیم و اینفوگرافی آن را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام از مهناز افشار تا ترانه علیدوستی

از بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین ها در بین مردم به خصوص هنرمندان است و هنرمندان کشورمان حضور فعالی در اینستاگرام دارند و از دریچه این شبکه اجتماعی مهم ترین اطلاعات زندگی حرفه ای و شخصی شان را با مردم به اشتراک میگذارند.

این روزها کمتر چهره شناخته شده ای وجود دارد که در اینستاگرام صفحه شخصی و صفحات هواداری نداشته باشد اما از میان هنرمندان در اینستاگرام برخی فعال ترند و به اصلاح فالوور یا دنبال کننده بیشتری دارند.

از میان هنرمندان سرشناس کشورمان مهناز افشار، رامبد جوان و بهنوش بختیاری در مقام اول تا سوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام هستند که در ادامه به صورت جزئی تر درباره هنرمندان در اینستاگرام صحبت میکنیم.

هنرمندانی که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند

  1. مهناز افشار - 11900000
  2. رامبد جوان - 10600000
  3. بهنوش بختیاری - 8700000
  4. محمدرضا گلزار - 8600000
  5. الناز شاکردوست - 8300000
  6. سحر قریشی - 8000000
  7. بهنوش طباطبایی - 7500000
  8. ترانه علیدوستی - 64000000

1. مهناز افشار

مهناز افشار از هنرمندان فعال در اینستاگرام است که 11900000 فالوور دارد و میتوان او را در زمره فعال ترین های اینستاگرام دانست. در پیج اینستاگرام این هنرمند کشورمان بیشتر تصاویری از حضور در جشنواره های مختلف ، گریم های مختلفش در نقش هایی که قرار است ایفا کند و تصویری از دخترش به چشم میخورد.

مهناز افشار برای معرفی خودش در این پیج از واژه هایی چون «بازیگر»، «کارگردان» و «تهیه کننده» استفاده کرده است.

مهناز افشار

2. رامبد جوان

رامبد جوان مجری سرشناس برنامه خندوانه در مقام دوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام قرار دارد که 10.600.000 فالوور دارد. پست های این هنرمند درباره فیلم ها و فعالیت های اجتماعی او است و تصاویر مربوط به خندوانه بیشترین آمار پست های او را دارا است.

در پیج رامبد جوان تا به امروز 2.608 پست وجود دارد.

رامبد جوان

3. بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری هنرمند طناز کشورمان در مقام سوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام است که 8.700.000 دنبال کننده دارد. بهنوش بختیاری، یکی دیگر از کسانی است که در اینستاگرام به صورت دائمی حضور دارد و با متن های خیلی خودمانی با فالوئرهایش ارتباط برقرار می کند و البته هراز گاهی عکس های عجیب و غریبی هم می گذارد. در پیج بهنوش بختیاری ویدئوهای زیادی به چشم میخورد و تقریبا میتوان گفت همه چیز در پیج او یافت میشود.

در پیج بهنوش بختیاری تا به امروز 2.016 پست وجود دارد.

بهنوش بختیاری

4. محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای کشورمان با داشتن 8.600.000 فالوور یکی از پرطرفدارترین های اینستاگرام است. یکی از چیزهایی که پیج محمدرضا گلزار را با دیگر هنرمندان کشورمان متفاوت کرده است تعداد ویدئوهایی است که در اینستاگرامش گذاشته است.

رضا گلزار با داشتن 1.601 پست تا به امروز یکی از پرطرفدارترین پیج ها را داراست که بیشتر به گذاشتن ویدئوهایی از خودش یا اجراهایش اختصاص دارد.

محمدرضا گلزار

5. الناز شاکردوست

الناز شاکردوست از دیگر هنرمندان فعال در اینستاگرام است که 8.300.000 دنبال کننده دارد . در پیج الناز شاکردوست همه چیز پیدا می شود از عکس های داغ پشت صحنه فیلم هایی که بازی می کند گرفته تا عکس سفرهای خارجی اش و هرچیزی که به نظرش جذاب و زیبا بیایید.

در پیج الناز شاکردوست تا به امروز 866 پست وجود دارد که خبر از حضور فعال او در اینستاگرام میدهد.

الناز شاکردوست

6. سحر قریشی

سحر قریشی بازیگری که با سریال دلنوازان در تلویزیون شناخته شد یکی دیگر از فعالان اینستاگرام است که 8.000.000 دنبال کننده دارد. در پیج این هنرمند کشورمان 92 پست با موضوعات مختلف وجود دارد.

از تصاویر مربوط به خودش گرفته تا عکس هایی که شاید حضورش در این پیج کمی عجیب باشد اما بیشتر پست های سحر قریشی با تصاویر خود این هنرمند همراه است.

سحر قریشی

7 . بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی یکی دیگر از چهره های فعال و پرطرفدار در اینستاگرام است که 7500000 فالوور در مقام هفتم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام قرار دارد.

در پیج اینستاگرام بهنوش طباطبایی همه چیز یافت میشود. از عکس تمرینات سخت ورزشی تا نمایش ها و فیلم هایش و عکسی هایی که درمراسم مختلف سینمایی با هنرمندان گرفته است.

بهنوش طباطبایی

8. ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگری که با سریال شهرزاد حسابی در دل مردم جا باز کرده است در اینستاگرام نیز حضور فعالی دارد. ترانه علیدوستی با 6.400.000 فالوور و داشتن 252 پست در مقام هشتم هنرمندان فعال در اینستاگرام قرار دارد. ترانه یکی از حرفه ای ترین پیج ها را در اینستاگرام دارد. نه آنقدر پست می گذارد که دیده نشوند و نه آنقدر کم که حوصله فالوئرهایش سر برود.

در پیج ترانه علیدوستی تصاویری از حضورش در جشنواره های مختلف تا پشت صحنه فیلم ها و دخترش حنا به چشم میخورد.

ترانه علیدوستی

بیشترین فالوور در اینستاگرام را کدام بازیگران ایرانی دارند؟

3.4106
این مطلب مفید بود ؟7333
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی