اصغر فرهادی

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز گرفت

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1399کد مطلب : 2172زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی قهرمان تجربه جدید اصغر فرهادی در دنیای کارگردانی است که مجوز ساخت آن صادر شد.

قهرمان فیلم جدید اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان سرشناس سینما را همه اهالی دنیای هنر با فیلم های پرافتخارش به خوبی می شناسند. این کارگردان کشورمان در جدیدترین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت فیلمی به نام قهرمان رفت.

فیلم جدید اصغر فرهادی روز گذشته مجوز ساخت دریافت کرد و این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد.

ساخت فیلم جدید اصغر فرهادی در شیراز

اصغر فرهادی در جدیدترین تجربه کارگردانی اش ساخت فیلم قهرمان را برعهده گرفت و طبق اخبار منتشر شده این فیلم سینمایی قرار است که در شیراز و با بازی بازیگران مشهور ایرانی مقابل دوربین برود.

اصغر فرهادی

اطلاعات زیادی از فیلم قهرمان اصغر فرهادی منتشر نشده است و این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد و با توجه به دریافت مجوز ساخت به زودی اسامی بازیگران فیلم اعلام خواهد شد.

اصغر فرهادی به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده در فیلم قهرمان حضور دارد و به احتمال زیاد بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه سرمایه گذاری این فیلم را برعهده دارد.

همه می دانند آخرین اثر سینمایی اصغر فرهادی بود که سال 97 به زبان اسپانیایی ساخته شد و بازیگران سرشناسی از سینمای جهان در آن ایفای نقش کردند و این فیلم نامزد دریافت نخل طلای جشنواره کن 2018 بود.

اصغر فرهادی و خاویر باردم

فروشنده، گذشته، جدایی نادر از سیمین، درباره الی، چهارشنبه سوری، شهر زیبا و رقص در غبار فیلم های سینمایی اصغر فرهادی هستند که موفق به دریافت جوایز متعدد داخلی و خارجی در جشنواره های مختلف شدند.

اصغر فرهادی و شهاب حسینی

قهرمان فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز ساخت گرفت

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی