تولد
عصر جدید

نام 4 داور فصل سوم عصر جدید اعلام شد

تاریخ انتشار : 4 اسفند 1400کد مطلب : 86199تعداد نظرات : 2 نظر
فصل سوم برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی که پیش تولید آن آغاز شده است داوران جدید خود را معرفی کرد.

معرفی داوران فصل سوم عصر جدید

برنامه عصر جدید به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی که پخش آن از 27 بهمن 1397 آغاز شده بود با تغییرات ساختاری در فصل سوم از 27 اسفند 1400 به روی آنتن خواهد رفت.

در مسابقه عصر جدید شرکت کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی در رشته های مختلف ورزشی، علمی، هنری و ... شرکت کرده و توسط داوران برنامه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

در دو فصل گذشته خانم رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی گروه داوران را تشکیل می‌دادند اما در فصل سوم این ترکیب داوران تغییر کرده و تنها حضور امین حیایی قطعی شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در رسانه ها ، امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و دکتر مجید حسینی داوران فصل سوم عصر جدید معرفی شده بودند که دکتر مجید حسینی با انتشار متنی در اینستاگرام ، حضور خود در این برنامه را تکذیب نمود.

داوران عصر جدید

 امین حیایی، کارن همایون فر و ژاله صامتی داوران برنامه عصر جدید

آشنایی با داوران فصل سوم عصر جدید

ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون که از سال 1371 وارد عرصه هنر شده و در فیلم و سریال های بسیاری نقش آفرینی کرده است جایگزین خانم نونهالی در عصر جدید شده است.

این هنرمند که جوایز مختلف سینمایی را در کارنامه هنری خود دارد پیش از این در برنامه خندوانه نیز مسئولیت انتخاب شرکت کنندگان خنداننده شو برای راهیابی به برنامه را بر عهده داشت.

کارن همایون فر موسیقی دان و آهنگساز مطرح کشورمان است که 3 سیمرغ بلورین و 5 تندیس جشن سینما را برای ساخت موسیقی دریافت کرد است. او از هفت سالگی نواختن موسیقی را فرا گرفته و از سال 1373 ساخت موسیقی فیلم را آغاز نموده است.

امین حیایی چهره مطرح بازیگری در سینما و تلویزیون است که در دو فصل قبل برنامه عصر جدید نیز به عنوان داور حضور داشت. این هنرمند برای دومین بار در جشنواره فجر 1400 برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر شد و افتخاری دیگر در کارنامه هنری خود ثبت نمود.

نام 4 داور فصل سوم عصر جدید اعلام شد

4.2125
این مطلب مفید بود ؟10619
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
2 نظر به ثبت رسیده است
غمگین1400-12-04
داور های قبلی بهتر بودند
4412
فاطمه1400-12-05
خانم کتایون ریاحی یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب داور هستش
53
وبگردی