احسان علیخانی
لایو اینستاگرامی شب گذشته احسان علیخانی با داوران برنامه عصر جدید خبرهای مهمی برای علاقمندان این برنامه داشت.

ساخت فصل دوم عصر جدید برای نوروز 1400

برنامه عصر جدید با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی یکی از برنامه های پرمخاطب تلویزیون است که باعث کشف استعدادهایی در زمینه های مختلف شد.

فصل دوم این برنامه با وجود اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی نیمه تمام باقی ماند و احسان علیخانی شب گذشته در یک لایو اینستاگرامی خبرهایی از ساخت ادامه این برنامه داد.

فصل دوم عصر جدید به نوروز میرسد

احسان علیخانی شب گذشته در یک لایو اینستاگرامی به صحبت با چهار داور برنامه عصر جدید پرداخت و در این گفتگو خبرهایی از ساخت ادامه فصل دوم عصر جدید و پخش آن در نوروز 1400 داد.

احسان علیخانی

سایه سنگین کرونا یکسالی است که بر کشور حاکم شده است و افزایش سرعت انتقال این بیماری باعث تعطیلی بسیاری از پروژه ها شد و عصر جدید هم از این قائله مستثنی نبود و ساخت مرحله نیمه نهایی فصل دوم این برنامه به دلیل کرونا و ترس عوامل از ابتلای شرکت کننده ها به تعویق افتاد.

پرونده فصل دوم عصر جدید هنوز بسته نشده است و تنها اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی فصل دوم اعلام شده است و قرار بود که ادامه این برنامه آبان ماه ساخته شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا این امر میسر نشد و احسان علیخانی شب گذشته از ساخت ادامه این برنامه از دی ماه و در صورت فراهم نشدن شرایط در بهمن و اسفند خبر داد و گفت که این برنامه به احتمال زیاد در نوروز 1400 روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

برنامه عصر جدید

عصر جدید یکی از برنامه های پرمخاطب است که در هر قسمت شرکت کننده های زیادی در آن حضور دارند و خطر حضور این شرکت کننده ها در یک مکان و رفت و آمدشان و بدتر شدن وضعیت کرونا در جامعه همگی از عواملی بودند که تیم عصر جدید را مجاب کرد که ساخت ادامه این برنامه را به زمان بهتری موکول کنند.

رویا نونهالی

برنامه عصر جدید برای اولین بار 27 بهمن ماه سال 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و فصل دوم این برنامه از 6 اسفندماه پخش خود را آغاز کرد و چند ماه پیش هم فراخوان فصل سوم این برنامه منتشر شد.

نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید کی پخش میشود؟

3.642
این مطلب مفید بود ؟3012
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی