تولد
آتیلا پسیانی
پس از فوت آتیلا پسیانی، حقایق بسیاری برای مخاطبان سوال شد که دوست داشتند در مورد زندگی شخصی این بازیگر مرد ایرانی بدانند.

آتیلا پسیانی، بازیگر تازه درگذشته ایرانی

روز گذشته انتشار خبر فوت آتیلا پسیانی، فضای مجازی را دگرگون ساخت و طبق انتظار تصاویر خانوادگی اش با عناوین آتیلا پسیانی و همسرش و همچنین عکس خانوادگی آتیلا پسیانی دست بدست شد. اکثر تصاویر و اخبار منتشر شده صحیح بود بجز تصویری که با عنوان همسر دوم آتیلا پسیانی بای مخاطبان به نمایش درآمد که متاسفانه نوعی توهین به شعور مخاطب محسوب می شد چراکه تصویر منتسب به شایعه همسر دوم آتیلا پسیانی، در واقع عکس دختر ایشان یعنی ستاره پسیانی بود.

ای کاش یاد بگیریم به حریم خصوصی انسان ها و آرامش زندگی شان احترام بیشتری بگذاریم و این مسئله مهم را قربانی دریافت بازدید کاربران نسازیم.

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی در کنار دخترش ستاره عکس از حانیه زاهد

پدر آتیلا پسیانی اهل کجاست؟

تنها اطلاعاتی که درمورد پدر آتیلا پسیانی و همسر جمیله شیخی مرحوم منتشر شده است، اسم ایشان میباشد که حلال پسیانی است و اطلاعات موثق دیگری درمورد محل زندگی وی و زندگی شحصی اش در دسترس نیست.

علت مرگ آتیلا پسیانی

بیماری بی رحم سرطان، علت فوت آتیلا پسیانی عزیز بود که آثار این بیماری در چهره این بازیگر فقید، در مراسم نکوداشت آتیلا پسیانی که همراه با سالروز تولدش برگزار شد، کاملا پیدا بود.

سرطان آتیلا پسیانی

مرحوم آتیلا پسیانی مدتها درگیر بیماری سخت سرطان معده بود که مدتی پیش دخترش ستاره پسیانی با خبر بهبودی ایشان، دوستدارانش را خوشحال کرد اما روز گذشته خبر درگذشت آتیلا پسیانی همه را مبهوت ساخت. پسر جمیله شیخی معروف، پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان معده در تاریخ 14 مهر 1402 در کشور فرانسه درگذشت.

بیماری آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی عکس از صدف آرین دوست

تاریخ درگذشت آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی در تاریخ 14 مهرماه 1402 دار فانی را وداع گفت.

اصالت آتیلا پسیانی

در این مورد هم اطلاعات موثقی در دسترس نیست و تنها آنچه در بیوگرافی آتیلا پسیانی در مورد شهری عنوان شده است، محل تولد وی می باشد که تهران است.

عجیب ترین شایعه درمورد آتیلا پسیانی

4.628
این مطلب مفید بود ؟262
منبع : عکس: حانیه زاهد/بخش فرهنگ و هنرنمناک/ن/ن.ح
وبگردی