تولد
آتیلا پسیانی و همسرش
آتیلا پسیانی و همسرش فاطمه نقوی، جزو زن و شوهر بازیگران ایرانی بودند که زندگی آرام و بی حاشیه شان برای بسیاری، قابل توجه بود.

آتیلا پسیانی و همسرش فاطمه نقوی

آتیلا پسیانی درگذشت و این اتفاق ناباورانه تمام دوستدارانش را غمگین ساخت. فوت آتیلا پسیانی، توجهات را بیش از همیشه به سمت همسر آتیلا پسیانی، فاطمه نقوی جلب کرد. طبق انتظار پس از فوت یک چهره، این بازدید عکسها و پیام های اوست که جان تازه ای میگرد و همه دوست دارند درمورد زندگی شخصی بیشتر بدانند؛ برای همین پست عاشقانه آتیلا پسیانی برای همسرش جزو پست های پربازدید فضای مجازی شد که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

همسر آتیلا پسیانی

مرحوم آتیلا پسیانی در این پست، همسرش را یکی از موثرترین آدم های زندگی اش نامید و او را نازنین خواند. از اطلاعات این پست میتوان دریافت که ازدواج آتیلا پسیانی و همسرش فاطمه نقوی در سال 1357 بوده و تولد فرزندانشان، در سالهای 1364 و 1368.

مختصر بیوگرافی آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی، در سال 1336 در تهران به دنیا آمد. او لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبا به دست آورد. وی فرزند «جمیله شیخی» و «فاطمه نقوی»، دو بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. مادرش، جمیله شیخی، نیز یک بازیگر سینما و تلویزیون بود.

آتیلا پسیانی دو فرزند دارد، یک پسر و یک دختر، که دخترش، ستاره پسیانی نیز یک بازیگر است. وی از سال 1356 با بازی در تئاتر و از سال 1357 با حضور در فیلم کوتاه «سکوت و سلام» به کارگردانی «شاهرخ غیاثی» تجربه بازیگری خود را آغاز کرد.

آتیلا پسیانی در سال 1402 پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان، درگذشت. در سایت ویکی پدیا، علت فوت آتیلا پسیانی، ابتلا به سرطان معده گزارش شده است.

عاشقانه آتیلا پسیانی و همسرش که بعد فوتش وایرال شد

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
منبع : عکس: آزاده امیر خان/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی