تولد
دستگاه حضور و غیاب

خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب

کد مطلب : 90636زمان مطالعه : 4 دقیقه
با گسترش تکنولوژی و به‌وجودآمدن دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت مدیریت کارمندان برای مدیران بسیار راحت‌تر از زمان‌های گذشته است. امروزه نیاز به کنترل و نظارت کارکرد پرسنل و بهره‌وری آن‌ها وجود دستگاه ساعت زن را برای مدیران ضروری کرده است.

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب 

اگر در این چند سال اخیر به برخی از شرکت‌ها و دفاتر مراجعه کرده باشید دیگر از دفترهای حضور و غیاب در درب ورودی استفاده نمی‌کنند و به‌جای این دفترها دستگاه حضور و غیاب را مشاهده می‌کنید که به‌صورت الکتریکی ساعت ورود و خروج کارکنان شرکت یا دفاتر را ثبت می‌کند، با گسترش تکنولوژی و به‌وجودآمدن دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت مدیریت کارمندان برای مدیران بسیار راحت‌تر از زمان‌های گذشته است، در دستگاه‌های حضور و غیاب امکان به‌وجودآمدن اشتباه در محاسبه مقدار کار و ساعت ورود و خروج افراد شرکت بسیار کم است و تمام محاسبات به‌صورت الکتریکی انجام می‌شود؛ در این چند سال اخیر شرکت‌های بسیار زیادی به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب هستند، اگر شما نیز قصد دارید از این دستگاه برای مدیریت کارمندانتان استفاده کنید باید اطلاعاتی درباره آن به دست آورید که هنگام خرید دچار مشکل نشوید در این مقاله قصد داریم به شما اطلاعاتی درباره دستگاه حضور و غیاب دهیم تا بتوانید یک دستگاه تشخیص چهره که از انواع دستگاه حضور و غیاب است را با اطلاعات عالی خریداری کنید.

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

به‌احتمال بسیار زیادی برخی از شما دستگاه حضور و غیاب را می‌شناسید، اما در این بخش به طور خلاصه قصد داریم این دستگاه پرکاربرد و محبوب الکتریکی را به شما معرفی کنیم تا دوستانی که نمی‌دانند این دستگاه چیست با آن آشنا شوند.

این دستگاه محبوب برای ثبت زمان ورود و خروج افراد یک سازمان ساخته شده است تا کار مدیریت کارمندان را برای مدیران مجموعه راحت‌تر کند و از نظر اقتصادی برای یک شرکت یا کارخانه بسیار به‌صرفه است، در دستگاه حضور و غیاب که اکثر شرکت‌ها از تشخیص چهره آن استفاده می‌کنند، اطلاعات کارمندان به طور کامل در آن ثبت می‌شود و می‌توان تمام قوانین کار را برای دستگاه تعریف کرد تا بتواند میزان ساعت کار، اضافه‌کار و... را برای هر فرد محاسبه کند.

نحوه شناسایی دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب از طریق چند حالت می‌تواند تشخیص را انجام دهد و ساعت ورود خروج فرد را ثبت کند که هرکدام از آن‌ها می‌تواند به مدیریت و محاسبه مقدار زمان کارکردن افراد را به‌صورت دقیق انجام دهند.

  • دستگاه تشخیص چهره:یکی دیگر از حالت‌های دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می‌باشد که یکی از محبوب‌ترین نوع این دستگاه است که اطلاعات و کارایی دقیق‌‌تری دارد؛ در دستگاه تشخیص چهره اطلاعات افراد به‌صورت دقیق ثبت می‌شود و تا زمانی خود فرد در مقابل دستگاه قرار نگیرد ساعت ورود و خروج برای او ثبت نمی‌شود.
  • شناسایی از طرق کارت:یکی دیگر از حالت تشخیص دستگاه حضور و غیاب از طریق کارت می‌باشد، در این نوع از دستگاه‌های ثبت ورود و خروج برای هر فرد یک کارت الکتریکی تهیه می‌شود که هنگام خروج و ورود آن را در مقابل دستگاه قرار می‌دهند که ساعات به‌درستی برای آن‌ها ثبت شود.
  • شناسایی از طریق اثر انگشت:یکی دیگر از دستگاه‌های حضور و غیاب که کاربرد بسیار زیادی دارد و به‌احتمال بسیار زیادی آن را در مراکز مختلف دیده‌اید دستگاه تشخیص اثر انگشت است، این دستگاه با اثر انگشت فرد تنظیم می‌شود و برای ورود و خروج باید اثر انگشت خود را بر روی دستگاه قرار دهند تا شناسایی انجام شود و دستگاه ساعت دقیق را برای او ثبت کند.

دستگاه حضور غیاب کارتی

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب 

برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت، کارتی و... باید نکاتی را رعایت کنید که بتوانید یک خرید مطمئن و مناسبی را داشته باشید، امروزه اکثر مراکز و محیط‌های اداری برای کنترل دقیق‌تر کارمندانشان به دنبال تهیه دستگاه تشخیص چهره، تشخیص اثر انگشت، کارت و کد و رمز عبور هستند و به همین دلیل اجناس تقلبی و بی‌کیفت بسیار زیادی وارد بازار شده است که هنگام خرید باید شما نکاتی را رعایت کنید تا فریب افراد سودجو را نخورید.

خرید دستگاه حضور و غیاب از مکان معتبر

اولین نکته که باید به آن توجه کنید معتبر بودن مکانی است که قصد دارید از آن دستگاه را خریداری کنید، برخی از فروشندگان به دلیل پرطرف‌دار بودن این دستگاه‌ها از جمله دستگاه تشخیص چهره برای به‌دست‌آوردن سود بیشتر محصولات بی‌کیفیت و تقلبی را به مشتریان خود ارائه می‌کنند.

بررسی قیمت دستگاه حضور و غیاب

دستگاه‌های حضور و غیاب در قیمت‌های مختلفی هستند و نحوه قیمت‌گذاری این دستگاه‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و یکی از آن‌ها نحوه کاربرد است، برای مثال دستگاه تشخیص چهره نسبت به سایر دستگاه‌ها کارایی و تکنولوژی بیشتری دارد و قیمت آن بالاتر از سایر دستگاه‌ها است.
برای تجربه خرید مطمئن قیمت محصول موردنظر را از مراکز معتبر به دست آورید و با داشتن اطلاعات کامل درباره قیمت، اقدام به خرید دستگاه حضور و غیاب کنید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه‌های حضور و غیاب در اکثر دفاتر و محل‌های کاری به‌کاررفته است و در این چند سال اخیر مکان‌های بسیار کمی را دیده‌ایم که از روش‌های سنتی برای حضور و غیاب استفاده کند، دیگر دفاتر حضور و غیاب که در ورودی‌های درب شرکت‌ها قرار داشتند جای خود را به دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت، کارتی و رمزی داده‌اند، اگر شما نیز قصد دارید به‌صورت دقیق‌تر افراد سازمانتان را مدیریت کنید می‌توانید یک دستگاه حضور و غیاب الکتریکی تهیه کنید تا به‌صورت دقیق تمام موارد را محاسبه کند.

خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی