جذب ثروت و فراوانی
برخی از افراد اعتقاد دارند که تمامی شرایط زندگی به خواسته های ما بستگی دارد، از این رو اگر میخواهید ثروت را در زندگی جذب کنید باید چند نکته را رعایت کنید.

راه جذب و رسیدن به ثروت و فراوانی ها در زندگی

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که تمام زندگی و شرایط آن به باورهایمان وابسته است. افرادی که همیشه منفی گرا هستند، به آرزوهای بزرگ خود دست نخواهند یافت اما افراد مثبت نگر تحقق رویاهایشان آسان تر است چرا که بر اساس قانون جذب وقتی به چیزی فکر می کنیم، یک ارتعاش و فرکانس را به کیهان می فرستیم و جهان به ارتعاشاتی که ارسال می کنیم، بر اساس ارتعاشی که دریافت می کنند، پاسخ می دهد.

این جهان پر از نعمت، ثروت و فراوانی است و این به طرز فکر شما بستگی دارد که چه چیزی را جذب نمایید. اگر به دنبال رسیدن به فراوانی ها در زندگی هستید، قانون جذب فراوانی را دست کم نگیرید. در این بخش از نمناک نکاتی را برای رسیدن به فراوانی ها در زندگی بیان کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید.

پول و ثروت

به خود عشق بورزید

به خود عشق ورزیدن، داشتن یک علاقه و محبت بی‌نهایت و احساس همدردی کردن و احترام کامل گذاشتن به خود است. کسی که به خود عشق می ورزد، نوعی صلح و آرامش، شادی و خرسندی را در خود حس می کند که هیچ‌وقت نمی‌تواند خاموش شود.

وقتی خودتان را دوست داشته باشید، احساس می کنید همه چیزهای مورد نیاز را دارید تا به هدف و موفقیت دست یابید. با تمرکز بر سلامت جسمی، روانی و عاطفی خود را دوست بدارید و اطمینان حاصل کنید که زندگی را مطابق با شرایط خود پیش می برید و کارهایی را انجام دهید که به زندگی تان شادی می بخشد و کارهایی که برایتان مناسب نیست، نپذیرید.

برای فرصت ها آماده شوید

نقاط قوت خود را شناسایی و سپس، به طور مداوم مهارت های خود را توسعه دهید و از هر فرصتی استفاده نمایید. اگر همیشه برای یک فرصت جدید آماده باشید در زندگی خواهید داشت و در کاری که انجام می دهید بهتر خواهید شد.

ثابت قدم باشید

داشتن ثبات قدم به شما این امکان را می دهد که به سمت اهداف بلندمدت خود پیش بروید. برنامه ای برای ایجاد عادات سالم و مفید داشته و به آنها پایبند باشید همیشه راه‌های زیادی برای رسیدن به هدف وجود دارد، بنابراین روش‌های خود را تغییر ندهید تا ببینید آیا راه دیگری نتایج سریع‌تری به همراه خواهد داشت.

همانطور که عادت های جدید را پیاده می کنید، آنها را به صورت روزانه تمرین کنید زیرا فعالیت روزانه به ایجاد یک برنامه منظم بیشتر کمک می کند.

پیاده روی

زمان را مدیریت کنید

با مدیریت زمان، می توانید کارهای ضروری را انجام دهید و همچنین سطح بهره‌وری و کارایی را بهبود بخشید. مدیریت زمان مستلزم جلوگیری از به تعویق انداختن، تعیین اهداف و تقسیم وظایف به بخش های کوچکتر است که به کاهش استرس و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر کمک می کند.

از مقایسه بپرهیزید

مقایسه خود با دیگران باعث می شود، احساس کنید، چیزی در زندگی خود کم دارید بنابراین به یاد داشته باشید هر کسی عیبی دارد و هیچکس زندگی کاملی ندارد، حتی اگر باور دیگری داشته باشید روی بهتر شدن خود تمرکز کنید و از مقایسه زندگی خود با دیگران بپرهیزید.

مهارت های اجتماعی را بهبود بخشید

ایجاد روابط سالم برای داشتن یک زندگی رضایت بخش ضروری است. اطراف خود را با افراد مثبت احاطه کنید و مهارت های اجتماعی خود را در طول مسیر بهبود بخشید. روی گوش دادن به دیگران و گسترش شادی، امید و عشق تمرکز کنید.

وجود افراد منفی در زندگی شما مضر است بنابراین دوستی های مثبت ایجاد کنید. قانون جذب توضیح می‌دهد که چگونه افراد مثبت‌اندیش، رویدادهای مثبت و افراد منفی‌گرا، رویدادهای منفی‌ها را جذب می‌کنند. مطمئن شوید که اطرافتان افرادی هستند که همان طرز فکری را دارند که شما می خواهید به آن برسید.

دوستی

مسئولیت زندگی را بپذیرید

پذیرفتن مسئولیت زندگی ضروری است.هیچ کسی و هیچ چیزی را مسئول بدبختی ها و خلق و خوی بد خود ندانید زیرا می توانید در هر زمانی تغییراتی درون خود ایجاد کنید. هر چه زودتر مسئولیت شادی و رضایت خود را به عهده بگیرید، زودتر اوضاع برای شما بهبود خواهد یافت.

ذهن خود را باز و اماده نگه دارید

باز نگه داشتن ذهن به شما این امکان را می دهد فرصت ها را بشناسید و به ایده هایی فکر و حتی به موقعیت های چالش برانگیز، انتقادی و منطقی فکر کنید. با ذهن باز، چیزهای جدیدی یاد می گیرید احساس قدرت کرده و خوش بینی را تجربه می کنید.

شما باید از باورهای محدودکننده فراتر بروید و درک کنید که با تمرکز و اراده، هر چیزی ممکن است. افکار موجود خود را به چالش بکشید و به دنبال راه هایی برای ایجاد آنها باشید. ذهن باز به شما کمک می کند تا نقاط قوت جدیدی را که قبلاً نمی دانستید کشف کنید.

خطرات را بپذیرید

ترس ها می توانند شما را در همه زمینه های زندگی عقب نگه دارند. ترس از ندانستن ممکن است شما را از تغییر بخش‌های خاصی از زندگی‌تان که سودمند نیست، باز دارد. وقتی به اوضاع عادت کنید به راحتی می خواهید در همان اوضاع بمانید. در یک شرایط ماندن سبب می شود، نتوانید ذهن خود را گسترش دهید یا پتانسیل آن را در خود ایجاد کنید و شما را از بهتر شدن خودتان باز می دارد. خطرات را بپذیرید و چیزهای جدید را امتحان کنید.

ترس

از فکر کردن زیاد و منفی بپرهیزید

افکار شما نحوه زندگی تان را تعیین می کند، بنابراین مطمئن شوید که روی چیزهای مثبت تمرکز می کنید. بیش از حد فکر کردن عادتی است که باید بر آن غلبه و روی زندگی در زمان حال تمرکز کنید. بیش از حد فکر کردن منجر به افکار منفی می شود و نتایج منفی را به همراه دارد. اگر بتوانید طرز فکر خود را تغییر دهید و از فکر کردن بیش از حد اجتناب کنید، متوجه خواهید شد که احساس شادی و رضایت بیشتری می کنید.

روی اهداف کوچک تمرکز کنید

داشتن اهداف بلندمدت عالی است اما، باید هر روز روی چیزهای جزئی بیشتری تمرکز کنید. اهداف بلندمدت خود را به وظایف قابل کنترل ترو جزئی تر تقسیم کنید تا به شما کمک کند پیشرفت مداوم داشته باشید. هنگامی که اهداف خود را تجزیه می کنید، مطمئنا می توانید روزانه روی آنها تمرکز کنید. اهداف زیادی برای خود در نظر نگیرید در غیر این صورت منجر به شکست و عدم پیشرفت می شود پس باید هر بار یک هدف کوچک تعیین کنید، که شما را کمی به رویای کلی خود نزدیکتر می کند.

شادی را آشکار کنید

با آشکار کردن شادی، به احتمال زیاد آن را پیدا می کنید. خوشبختی و رضایت از درون نشات می گیرد پس به دنبال جستجو در جای دیگری نباشید. ذهن خود را روی یک هدف متمرکز کنید و از جملات تاکیدی برای کمک به احساس قدرت و شادی استفاده کنید.

وقتی به هدف خود ایمان داشته باشید، احتمال تحقق آن بیشتر است. زندگی خود را در رفاه و فراوانی تجسم کنید تا آنچه را که به دنبالش هستید، بیابید.

لبخند

ذهن آگاهی را تمرین کنید

ذهن آگاهی به شما این امکان را می دهد که از لحظه حال آگاه شوید و از زندگی لذت ببرید همچنین لازم نیست کار خاصی انجام دهید یا زمان زیادی از روز خود را برای تمرین تمرکز حواس اختصاص دهید. برای تمرین ذهن آگاهی، می توانید به بیرون نگاه کنید، کارهای مهربانانه انجام دهید، طبیعت را مشاهده یا مراقبه کنید.

کینه ها را رها کنید

نگه داشتن کینه ها مضر است و اغلب بر فردی که از او کینه دارید، تأثیر نمی گذارد و این باعث ایجاد استرس غیر ضروری در زندگی خودتان می شود پس بهتر است روی بخشش تمرکز کنید.

میخوای راه جذب ثروت و فروانی به زندگی رو بدونی؟

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
برچسب : قانون جذب
وبگردی