درب اتوماتیک شیشه ایی
درب اتوماتیک مجموعه ای از اجزاء و قطعات به هم وابسته می باشد که جهت سهولت در تردد، کاهش هزینه ها، بهینه سازی مصرف انرژی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشرفت صنعت درب و پنجره

درب اتوماتیک مجموعه ای از اجزاء و قطعات به هم وابسته می باشد که جهت سهولت در تردد، کاهش هزینه ها، بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه ها در بلند مدت و کاهش اتلاف وقت مورد استفاده قرار می گیرد. 

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام زمینه های زندگی بشر، شاهد پیشرفت های چشمگیری در صنعت ساختمان و صنایع مرتبط از جمله صنعت درب و پنجره بوده ایم. این پیشرفت ها به گونه ای است که صنعت درب و پنجره را به شدت تحت الشعاع خود درآورده است.

موارد استفاده درب های اتوماتیک

گستره استفاده از این درب ها به مکان های خاصی مربوط نمی شود. امروزه استفاده از درب اتوماتیک به ویژه سازمان ها و ادارات دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها، بیمارستان ها، خانه آسایشگاه سالمندان و معلولین، بانک ها، آزمایشگاه ها، مراکز نظامی، فروشگاه های کوچک و بزرگ، دانشگاه ها و موسسات مالی، برج های بزرگ، اماکن ادار یو تجاری و ... بسیار رایج است.

بر روی درب های اتوماتیک سنسورهای حساس به عوامل فیزیکی مختلف مانند حرکت، صدا، نور و … نصب می شود تا ایمنی آن بالا رود.

درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک 

درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که با توجه به مکان مورد استفاده می توان مدل مورد نظر را انتخاب نمود. از دیگر عوامل مهم در انتخاب درب اتوماتیک دکوراسیون، کاربری، میزان تردد، امنیت مورد انتظار و … می باشد. به عنوان مثال درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع پرکابرد درب های اتوماتیک به شمار می رود. 
  • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا اسلایدی
  • درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
  • درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا منحنی یا گردان یا قوسی
  • درب اتوماتیک  شیشه ای فولدینگ یا تاشو، یا آکاردئونی
  • درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی
  • درب اتوماتیک شیشه ای گردان
  • درب اتوماتیک شیشه ای لولایی
  • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی یا زاویه دار
  • درب اتوماتیک شیشه ای پارکینگ
مهمترین بخش درب های اتوماتیک، اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار وجود دارد. بیشترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به اپراتور آن است. درب های اتوماتیک شیشه ای با قاب های جذاب و طراحی های چشم نواز امروزه مهمان ما در هر محیطی می باشند. این درب ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می باشد که تردد بالا ، طراحی های منحصر بفرد، سهولت در تردد، میزان حداکثری عبور نور ، بهداشت محیط ، عایق بندی حرارت و صدا و … مهم می باشد. 
کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

از کرکره برقی اتوماتیک، عمدتا برای پارکینگ یا مغازه استفاده می شود. به ویژه پارکینگ هایی که قصد دارند از پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده شود. یا اینکه نصب جک درب پارکینگی در آن مکان امکان پذیر نیست. مهمترین نکته در انتخاب و خرید کرکره برقی اتوماتیک، مرغوب بودن تیغه های آن است. 
امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری، صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

نحوه انتخاب و خرید درب شیشه ای اتوماتیک

گروه درب و پنجره درآذین، نماینده فروش محصولات درب شیشه ای اتوماتیک وریتا Vereta آلمان و لابل Lable ایتالیا، مجری فروش و نصب انواع درب اتوماتیک و کرکره برقی و نیز قطعات و تجهیزات جانبی و تعمیر آنها می باشد. شما می توانید برای خرید با مشاوران این گروه تماس حاصل نمایید.

 

 

آشنایی با درب اتوماتیک و کرکره برقی اتوماتیک

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی