سریال آوای باران
سریال آوای باران که به تازگی به صورت بازپخش از تلویزیون پخش می شود دارای صحنه های جالبی بوده که هیچوقت در تلویزیون پخش نشده است.

تصاویری از پشت صحنه سریال آوای باران که در تلویزیون ندیدیم

همزمان با پخش سریال آوای باران اثر حسین سهیلی‌زاده از شبکه آی فیلم، بازیگران این سریال به خاطره بازی با مجموعه تلویزیونی آوای باران پرداختند وعکس های زیرخاکی و قدیمی از پشت صحنه سریال آوای باران را در صفحات مجازی خود منتشر نمودند، تصاویری که علی رغم گذشت ده سال از پخش سریال پرمخاطب آوای باران هنوز از تلویزیون پخش نشده و برای بسیاری از کاربران جالب و جذاب است. در ادامه تصاویر دیده نشده از سریال آوای باران را که در پشت صحنه و توسط بازیگران این سریال گرفته و منتشر شده است را مشاهده می کنید.

سام درخشانی

سام درخشانی و سیاوش خیرابی در پشت صحنه سریال آوای باران

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در پشت صحنه سریال آوای باران

سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده برای نخستین بار در سال 1392 در 40 قسمت 50 دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شد، داستان این سریال در دو فاز زمانی دهه 70 و زمان حاضر روایت می شود و دارای مضمونی اجتماعی است و به مساله کار کودکان و کار خیابان می پردازد، این سریال داستان دختری به نام باران را روایت می کند که گرفتار مردی به نام شکیب شده و به کار در خیابان می پردازد.

آزاده زارعی

آزاده زارعی به همراه بازیگر نقش کودکی اش در سریال آوای باران

سریال آوای باران

بازیگران سریال آوای باران در پشت صحنه

بازیگران سریال آوای باران

آزاده زارعی(باران)، ثریا قاسمی(مادربزرگ)، حمیدرضا پگاه (طاها پدر باران)، سام درخشانی (نادر، خواهرزاده طاها)، الهام چرخنده (زیور)، مهران احمدی (شکیب)، نیلوفر پارسا (بیتا)، سپیده خداوردی(مرضیه خواهر مرتضی)، امیر دژاکام (مرتضی)، سیاوش خیرابی (فری)، مبینا سادات آتشی (کودکی باران) و مهران رنجبر(کیانوش) و علی یعقوبی (وکیل امیر حسین خرسند) و...از بازیگران سریال «آوای باران» هستند.

صحنه هایی از سریال آوای باران که تلویزیون نشون نداد

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی