گوهی خیراندیش و دخترش
آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش و زنده یاد جمشید اسماعیل خانی است که در ادامه بیشتر با او آشنا میشوید.

آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش و زنده یاد جمشید اسماعیل خانی در سالهای جوانی و در روزهایی که گوهر خیراندیش تازه قدم در راه بازیگری گذاشته بود با هم ازدواج کردند و بعد از آن حضور پررنگ تری را در دنیای هنر تجربه کردند.

حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی دو دختر به نام های آزاده و آناهیتا و یک پسر به نام امید است.

آزاده دختر بزرگ گوهر خیراندیش است که در رشته بازیگری تحصیل کرده و بازی در سریال معمای شاه اولین تجربه جدی بازیگری او در تلویزیون است که منجر به بازی های دیگر او در سینما شد.

گوهر خیراندیش و دخترش

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا بیشتر با این بانوی هنرمند آشنا شوید.

فیلم های آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

بازی در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی در سال 94 و 95 اولین تجربه بازیگری آزاده اسماعیل خانی در تلویزیون است که در این سریال با مادرش همبازی بود.

آزاده اسماعیل خانی در سریال معمای شاه در نقش آفاق دختر دکتر وزیری ایفای نقش کرد و مادرش گوهر خیراندیش در سریال هم ایفاگر نقش مادرش یعنی طوبی بود و اولین تجربه بازیگری او در کنار مادرش رقم خورد و یکی از بهترین اتفاق های دوران بازیگری او بود.

آزاده اسماعیل خانی و دخترش

فیلم کلانتری غیرانتفاعی به کارگردانی یدالله صمدی یکی از فیلم هایی است که آزاده اسماعیل خانی در آن به ایفای نقش پرداخت . این فیلم سینمایی با حضور بازیگران زیادی مقابل دوربین رفت و دختر گوهر خیراندیش هم در این فیلم نقش کوتاهی را ایفا کرد.

فیلم باغ های زردآلو ساخته پوریا حیدری اوره در سال 95 ساخته شد و آزاده اسماعیل خانی در این فیلم ایفای نقش کرد.

یکی دیگر از فیلم های سینمایی جدید دختر گوهر خیراندیش مردی بدون سایه ساخته علیرضا رئیسیان است و این بازیگر کشورمان در این فیلم نقش کوتاهی را ایفا کرد.

سامورایی در برلین ساخته مهدی نادری یکی دیگر از فیلم های آزاده اسماعیل خانی بود که در این فیلم با گریمی متفاوت مقابل دوربین رفت و در کنار هنرمندانی چون حمید فرخ نژاد، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، گوهر خیراندیش، امیرمهدی ژوله و... ایفای نقش کرد.

آزاده اسماعیل خانی

آپاچی به کارگردانی آزش معیریان فیلم سینمایی جدید آزاده اسماعیل خانی است که دختر گوهر خیراندیش در این فیلم با بازیگرانی سحر قریشی، حمید لولایی، یوسف تیموری، نعیمه نظام دوست، رضا ناجی و... همبازی بود.

بازیگران آپاچی

فیلم شهربانو ساخته مریم بحرالعلومی یکی دیگر از فیلم های سینمایی آزاده اسماعیل خانی است که این روزها در حال ساخت است.

آزاده اسماعیل خانی و شقایق تنگستانی

عکس های آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

بازیگران تئاتر

آزاده اسماعیل خانی

آزاده اسماعیل خانی و مادرش

آزاده اسماعیل خانی

آزاده اسماعیل خانی

عکس های جدید آزاده اسماعیل خانی دختر گوهر خیراندیش

455
این مطلب مفید بود ؟4411
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی