جنین کوسه
دانشمندان حین بررسی به نتیجه ی باورنکردنی دست یافتند و فهمیدند یکی از جنین ها جنین های دیگر را داخل رحم مادر کشته و خورده است.

خورده شدن جنین ها داخل شکم مادر توسط جنین قوی تر

در میان مطالبی که بعد از تحقیقات و بررسی ها درباره حیوانات منتشر شده است برخی تعریف کامل شگفتی این موجودات هستند و شما را حیرت زده می سازند مثل مطلبی که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند که حقیقتی باورنکردنی درباره جنین کوسه بازگو می کند؛ کوسه ای که چندین جنین را باردار می شود اما یکی از جنین ها با کشتن و خوردن جنین های دیگر به تنهایی متولد می شود.

جنینی که خواهر و برادرش را داخل رحم مادر می کشد

حتما تا به حال مستند های مختلفی در مورد کوسه ها را در تلویزیون دیده اید. دانشگاه های علمی مختلفی نیز در مورد کوسه ها و انواع آن ها مطالعاتی انجام داده اند.

زمانی که برای اولین بار در سال 1970 دانشمندان تصمیم گرفتند به تولید مثل کوسه ها نگاهی بیاندازند، متوجه شدند که در شکم مادرشان در اوایل بارداری بین 12 تا 14 رویان دارند اما سوال این جاست که این تعداد بالای رویان در نهایت چه می شوند و چه بلایی سرشان می آید ؟

یک سرنخ بزرگ در این زمینه وجود دارد که توسط یکی از محققانی انجام شده که دستان خود را وارد رحم یک کوسه مرده کرده بود و یکی از این جنین ها دست او را گاز گرفته بود.

 کشتن جنین کوسه

بعد از این اتفاق نمونه های دیگری از کوسه های باردار مورد آزمایش قرار گرفتند و آن ها دریافتند که همه جنین ها مربوط به یک پدر نیستند و کوسه ماده با چند کوسه نر جفت گیری می کرد. این کوسه ها در شکم مادر در دو رحم جداگانه رشد می کنند که در یکی از آن ها ممکن است هفت رویان هم قرار بگیرد. اتفاقی که برای قدیمی ترین رویان یا جنین در شکم کوسه می افتد، این است که رشد آن کمی بیشتر از بقیه است، به طور مثال چشم ها و دندان های او کمی زودتر رشد می کنند و در نتیجه زمانی که به این مرحله می رسد، شروع به شکار کردن و کشتن خواهر و برادرانش در شکم مادر می کند. در نتیجه می توان گفت که این کوسه ها از همان شکم مادر همجنس خود را نیز می خورند و واقعا وحشی هستند.

زمانی که یک کوسه خواهر یا برادرش را می خورد، بیشتر رشد می کند و قوی تر می شود و در رحم مادر جا خوش می کند و در نتیجه از 12 الی 14 رویان موجود در رحم مادر، در هر رحم فقط یک کوسه باقی می ماند.

جنین کوسه خواهر و برادرش را در شکم مادر کشت!

4.532
این مطلب مفید بود ؟293
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی