ثریا قاسمی

ورود ثریا قاسمی به قصه بچه مهندس

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399کد مطلب : 6162زمان مطالعه : 2 دقیقه
با پخش اولین بخش از حضور ثریا قاسمی در سریال بچه مهندس روزبه حصاری بازیگر نقش جواد جوادی به تمجید از پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان پرداخت.

آغاز بازی ثریا قاسمی در سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی سریال ماه رمضانی شبکه دو سیما است که یکی از پربیننده ترین سریال های امسال است.

شب گذشته یازدهمین قسمت از سریال بچه مهندس روی آنتن شبکه دو سیما رفت و ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با شخصیتی دوست داشتنی وارد قصه این سریال شد.

بازی روزبه حصاری در کنار ثریا قاسمی در بچه مهندس

ثریا قاسمی با شخصیت بی بی گوهر شب گذشته وارد قصه بچه مهندس شد تا در شب های ماه رمضان مهمان خانه های مردم از شبکه دو سیما باشد.

روزبه حصاری بازیگر نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس با انتشار پستی از حس بازی در کنار ثریا قاسمی در سریال بچه مهندس نوشت.

بازیگر نقش جواد در بچه مهندس با انتشار این عکس نوشت:

خوش آمدید... قدم بر چشم من... مادر خاطره ها، مادر مادر ها.... شاید باید به شما گفت مام هنر،مام بازیگری که اینگونه زیبا و سخاوتمند نقش می زنید بر دل نسلها....

بی بی گوهر قصه با درخشش همیشگی.... بانو ثریا قاسمی، این قصه ادامه دارد...

ثریا قاسمی و روزبه حصاری

بی بی گوهر با بازی ثریا قاسمی در خانه قدیمی متعلق به خانواده وصال است که بعد از فوت پدر تینا دختر آقای وصال مراقبت از بی بی گوهر و این خانه قدیمی را برعهده دارد.

بازیگران بچه مهندس

خانم وصال که به عنوان اسپانسر پایان نامه با تیم جواد جوادی و دوستانش همکاری میکند آنها را به خانه بی بی گوهر میبرد تا در مدت این همکاری آنجا زندگی کنند و در ابتدای ورود بچه ها به خانه بی بی گوهر که گمان میکرد قرار است از خانه برود بسیار عصبانی و غمگین شد اما با صحبتهای جواد و ابراز همدردی کوتاه آمد و به این بچه ها علاقه مند شد.

ثریا قاسمی و سعید کریمی

بازیگران سریال بچه مهندس 3 عبارتند از:

روزبه حصاری،کامران تفتی، فرهاد قائمیان،ثریا قاسمی، مهشید جوادی،فرناز رهنما، کاوه سماک باشی، سعید کریمی، حدیث چهره پرداز، مانی رحمانی، اتابک نادری، آرش نوذری،سلمان فرخنده، فریده دریامج، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری، محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی پور، سیدمهرداد ضیایی، کریم اکبری مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، افشین نخعی، شیوا خسرومهر، احسان امانی، احسان مهدی، حسن اسدی و... در سریال بچه مهندس 3 بازی میکنند.

ثریا قاسمی و سعید کریمی

سنگ تمام جواد جوادی برای بی بی گوهر بچه مهندس

3.726
این مطلب مفید بود ؟197
منبع : صفحه روزبه حصاری / عکاس:امین مرادی راد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی