بهاره رهنما

عکسی از لحظات طلایی بهاره رهنما با استادش در ترکیه

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87178زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون ایرانی استوری هایی از سفر جدید خود به اشتراک گذاشت و همسفر خود را معرفی کرد.

عکسهای جدید بهاره رهنما در ترکیه

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی که این روزها در حال تجربه دوران جدیدی از زندگی است، تصاویر جدیدی از حال و هوا خود در ادامه ترکیه گردی هایش و شهر استانبول منتشر کرده است که در این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید.

استوری جدید بهاره رهنما در خارج از کشور

از ظاهر ماجرا و لوکیشنی که خانم بازیگر در اینستاگرامش درج کرده است، پیداست که بهاره رهنما در خارج از کشور این سلفی ها را گرفته تا لحظات خوش تفریحاتش را با دنبال کنندگانش به اشتراک بگذارد. با توجه به پست و استوری های منتشر شده در اینستاگرام بهاره رهنما مشخص است که این سلبریتی پرحاشیه کشورمان علاقه خاصی به کشور ترکیه و سفر به استانبول دارد.

بهاره رهنما

از قرار معلوم، یکی از همراهان بهاره رهنما در این سفر، استاد اوست چرا که خانم بازیگر به سپری کردن لحظات طلایی با استادش اشاره کرده است.

اینستاگرام بهاره رهنما

ایفای نقش بهاره رهنما در فیلم های منوچهر هادی

بهاره رهنما که یکی از پرکارترین بازیگران زن ایرانی محسوب میشود، پس از نقش آفرینی در سریال پژمان سروش صحت همکاری های متعددی با منوچهر هادی انجام داده و علاوه بر سریال گیسو در فیلم آینه بغل، سریال خوب بد زشت و خداحافظ بچه با همسر یکتا ناصر همکاری داشته است.

عکسی از لحظات طلایی بهاره رهنما با استادش در ترکیه

4.418
این مطلب مفید بود ؟162
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی