بهرام افشاری
شوخی بامزه بهرام افشاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون ایران در استوری جدیدش درباره سرعت اینترنت را مشاهده میکنید.

استوری جالب بهرام افشاری درباره اینترنت ایران

بهرام افشاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون با انتشار عکس های بامزه ای از خود، سرعت و قیمت اینترنت ایران را مورد انتقاد قرار داد و غیر مستقیم عنوان داشت که اینترنت ایران، در «کیفیت» آخر است اما در «رشد قیمت»، اول! در ادامه این بخش از نمناک استوری جدید بهرام افشاری در مورد اینترنت ایران را می بینید.

پس ازبالارفتن قیمت اینترنت و کند شدن سرعت آن، بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش در پایتخت با قرار دادن نخستین عکس خود در فیلم سینمایی هفتاد سی، در کنار عکسی زیبا با کت و شلوار و تیپ دامادی شوخی بامزه ای با وضعیت اینترنت در کشورمان کرد.

بهرام افشاری

استوری بامزه بهرام افشاری

بررسی های اخیر نشان می دهد که ایران پس از میانمار دومین اینترنت پراختلال و پس از چین، دومین اینترنت محدود دنیا را دارد و اینترنت ایران جزو 5 اینترنت کند جهان است.

مختصر بیوگرافی بهارم افشاری

بهرام افشاری بازیگر بلند قامت سینمای ایران که با ایفای نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت به شهرت فراوانی دست یافت، در 6 خرداد سال 1366 در همدان متولد شد؛ او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. او سابقه ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون هفتادسی، عصبانی نیستم، ایران برگر، لانتوری، کارگر ساده نیازمندیم، نیوکاسل، آقای سانسور، رحمان 1400، چشم و گوش بسته، سگ بند و...را دارد.

شوخی بامزه بهرام افشاری با اینترنت ایران

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس سحر لطفی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی