بهرام افشاری

افتخار بهرام افشاری به روزهای سخت گذشته

تاریخ انتشار : 23 دی 1399کد مطلب : 79927زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهرام افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون با انتشار پستی از برآوردن شدن آرزوها و افتخار به گذشته پر فراز و نشیبش گفت.

بهرام افشاری بازیگر موفق این روزهای دنیای هنر

بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت یکی از بازیگران جوان دنیای هنر است که از دل تئاتر سربرآورد و به دنیای بازیگری در سینما و تلویزیون راه یافت.

این هنرمند جوان کشورمان زندگی پرفراز و نشیبی را برای رسیدن به خواسته اش در بازیگری پشت سر گذاشت و برای رسیدن به آرزویش در دنیای هنر تلاش کرد و این روزها یکی از چهره های پرطرفدار و پرکار دنیای بازیگری است.

وقتی بهرام افشاری به گذشته اش افتخار میکند

بهرام افشاری با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

این عکس تمام خاطرات من تا سن 20 سالگییمه... کنار سینما مغازه قنادی بود که روزها اونجا کار میکردم و شب ها تو همین سکوی ورودی سینما بساط میزدم و با سودش به عشق دیدن قهرمانم تو سینما غرق رویا و ارزوهام میشدم ...

الان پوستر یکی از فیلم های من اونجاست .هدف منیت و غرور نیست. زندگی بالا و پایین داره چه در گذشته چه حال و چه اینده تلاش کردم خودم باشم با همه خوبی ها و بدی هام .هدف از گذاشتن این عکس فقط این بود که بگم به گذشتم افتخار میکنم وبه تو دوست خوبم بگم به رویایت ادامه بده. ممنونم از فتاح عزیز بابت این عکس...

بهرام افشاری

بهرام افشاری زندگی پرفراز و نشیبی را برای رسیدن به آرزوهایش در بازیگری پشت سر گذاشت و از سال 88 با مهاجرت به تهران به صورت جدی حضور در دنیای تئاتر را تجربه کرد و در کلاس های بازیگری استاد سمندریان ثبت نام کرد.

بهرام افشاری

سال 1391 اولین تجربه بازیگری بهرام افشاری در تلویزیون با سریال پایتخت 2 رقم خورد و فیلم عصبانی نیستم رضا درمیشیان در سال 92 اولین تجربه بازیگری او در سینما بود.

بازی در نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت از بهرام افشاری چهره محبوب تر و سرشناس تری را ساخت و باعث دیده شدن او بیش از پیش گردید و اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش بهتاش به خوبی می شناسند.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در فیلم های سینمایی چون صحنه زنی، بعد از اتفاق، سگ بند، چشم و گوش بسته، رحمان 1400، آقای سانسور، نیوکاسل، کارگر ساده نیازمندیم، لانتوری، ایران برگر و عصبانی نیستم به ایفای نقش پرداخته است.

بهرام افشاری

بهرام افشاری از بساط مقابل سینما تا رسیدن به آرزویش در بازیگری

4.360
این مطلب مفید بود ؟528
منبع : صفحه بهرام افشاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی