خانواده بهرام رادان
بهرام رادان یکی از بازیگران پرطرفدار و جذاب سینمای ایران است. عکس های دیده نشده از خانواده این بازیگر برای طرفدارانش بسیار جذاب می باشد.

عکسهای زیبای بهرام رادان در کنار پدر و مادرش

بهرام رادان بازیگر فیلم به یاد ماندنی سنتوری همین امسال به جرگه هنرمندان متاهل سینمای ایران پیوسته است. زندگی خصوصی بازیگر نقش «ناصرالدین شاه قاجار» در سریال جیران برای بسیاری از مخاطبان جذاب است، به همین دلیل و به درخواست بسیاری از مخاطبان نمناک در این بخش عکس های دیده نشده از خانواده بازیگر خوش سیمای سینمای ایران را منتشر نموده ایم.

بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون متولد 8 اردیبهشت 1358 در تهران است. مادرش خانه‌دار و پدرش سرهنگ بازنشسته قبل از انقلاب و اصالتا از سمت پدری اهل اصفهان می باشد، او فرزند آخر یک خانواده شش نفری بوده و دو خواهر و یک برادر دارد.

بهرام رادان و پدرش

پدر بهرام رادان

بهرام رادان و مادرش

مینا مختاری همسر بهرام رادان در عرصه مدلینگ و فشن فعالیت داشته و از بزرگترین مزون داران و طراحان لباس در تهران است. مینا مختاری و بهرام رادان با انتشار پستی مشترک در صفحه اینستاگرامشان در 13 فروردین سال 1401 خبر ازدواج خود را علنی نمودند.

همسر بهرام رادان

بهرام رادان که فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، بعد از خدمت سربازی وقتی دنبال یک شغل مناسب می گشت، آگهی کلاس های بازیگری را دید و از همین کلاس ها پیشنهاد بازی در فیلم «شور عشق» به او داده شد و با این فیلم سال 1379 در 21 سالگی اولین بار جلوی دوربین رفت.

این هنرمند کارنامه هنری پرباری دارد و در اثرهای شاخصی چون جیران، سنتوری، شورعشق، آواز قو، آشفتگی، آتش‌بس، طلوع تاریک، گاوخونی و... ایفای نقش نموده است.

عکسهای خانوادگی بهرام رادان کنار پدر و مادرش

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : عکاس: امیر مبین / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی