بهرام رادان و کریم امینی
بهرام رادان و کریم امینی که تجربه ساخت فیلم گربه سیاه را در کارنامه هنری شان دارند با سریالی جدید به نمایش خانگی می آیند.

سریال جدید بهرام رادان با کریم امینی

بهرام رادان چهره شناخته شده سینمای ایران است که به تازگی قدم در راه تهیه کنندگی گذاشته است و فیلم گربه سیاه به تهیه کنندگی این هنرمند و کارگردانی کریم امینی تجربه ای جدید برای او در سینما است.

طبق اخبار منتشر شده بهرام رادان و کریم امینی قرار است در تجربه ای متفاوت سریالی جدید برای نمایش خانگی را کلید بزنند.

هیلو سریال جدید بهرام رادان برای نمایش خانگی

کریم امینی کارگردان فیلم گربه سیاه با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش خبر از همکاری با بهرام رادان و ساخت یک سریال جدید داد.

در خبر منتشر شده توسط کریم امینی آمده است:

به امید خدا شرایطی پیش بیاد که یه سریال خوب بسازیم و ممنون از بهرام رادان عزیز که خیلی از همکاری باهاش در گربه سیاه لذت بردم.

بهرام رادان و بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی گربه سیاه جدیدترین تجربه سینمایی بهرام رادان است که به کارگردانی کریم امینی ساخته شد اما شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر اکران این فیلم سینمایی شد.

بهرام رادان و کریم امینی

هیلو عنوان سریال جدید این کارگردان و تهیه کننده جوان است که داستانی مهیج، عاشقانه با فضایی اکشن دارد و احتمالا اواخر امسال یا بهار سال آینده کلید خواهد خورد.

کریم امینی و بهرام رادان

بهاره کیان افشار ،ترلان پروانه، کیا رکنی، پیام احمدی نیا، آزاده سدیری، علیرضا استادی و حسین پورکریمی بازیگران فیلم گربه سیاه را تشکیل میدهند.

ترلان پروانه و بهرام رادان

بهرام رادان و کریم امینی با سریالی جدید در نمایش خانگی

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی