بهرام رادان و همسرش

خلوت دونفره شیک بهرام رادان و همسرش+ عکس

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87012زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهرام رادان و همسرش مینا مختاری، این روزها بیشتر از پیش در لیست سوژه های خاص و با کلاس اینستاگرام قرار گرفته اند.

پست احساسی مینا مختاری برای تولد همسرش، بهرام رادان

بهرام رادان بازیگر نقش «ناصرالدین شاه قاجار» در سریال جیران به تازگی به جرگه هنرمندان متاهل سینمای ایران پیوسته است. بازیگر فیلم به یاد ماندنی سنتوری به تازگی عاشقانه ای را در واقعیت رقم زده و سیزدهم فروردین 1401 خبر ازدواجش با مینا مختاری فشن بلاگر و از طراحان لباس شناخته شده در فضای مجازی را رسانه ای کرده است. در ادامه این بخش از نمناک عکس عاشقانه ای از خلوت دو نفره بهرام رادان و همسرش را منتشر نموده ایم.

بهرام رادان و همسرش در تخت جمشید

عکسی زیبا از خلوت دونفره بهرام رادان و همسرش

مینا مختاری همسر واقعی بازیگر نقش ناصرالدین شاه قاجار به مناسبت تولد بهرام رادان 8 اردیبهشت عکسی زیبا و دو نفره از خلوت خود و همسرش منتشر نمود و نوشت:

ای از خدا رسیده

ای که تمام عشقی…

تولدت هزار بار مبارکمون باشه

بهرام رادان و مینا مختاری

مینا مختاری همسر، بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که در عرصه مدلینگ و فشن فعالیت داشته و از بزرگترین مزون داران و طراحان لباس در تهران است. مینا مختاری و بهرام رادان با انتشار پستی مشترک در صفحه اینستاگرامشان در 13 فروردین سال 1401 خبر ازدواج خود را علنی نمودند.

بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون متولد 8 اردیبهشت 1358 در تهران است که کارنامه هنری پرباری دارد و در اثرهای شاخصی چون جیران، سنتوری، شورعشق، آواز قو، آشفتگی، آتش‌بس، طلوع تاریک، گاوخونی و... ایفای نقش نموده است.

خلوت دونفره شیک بهرام رادان و همسرش+ عکس

3.749
این مطلب مفید بود ؟3613
منبع : عکاس: امیر مبین / عکاس: fred.photographer / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : بهرام رادان
وبگردی