سید بشیر حسینی

همسر سید بشیر حسینی کیست؟ + عکس

کد مطلب : 82223تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
سید بشیر حسینی یکی از داوران برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی بود که در این گزارش چکیده ای زندگی شخصی او و همسرش را می خوانیم.

مختصری از زندگی سید بشیر حسینی و همسرش

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یکی از برنامه های موفق استعداد یابی در تلویزیون کشور بود که دو فصل آن با وجود محدودیت های کرونایی و ایجاد وقفه های طولانی در نهایت به پایان رسید.

یکی از داوران عصر جدید سید بشیرحسینی بود که با حضور و داوری در این برنامه بیش از پیش شناخته شد. او پیش از برنامه عصر جدید در در چند برنامه به عنوان کارشناس حضور داشته و دارای سوابق بسیاری در زمینه فرهنگی و رسانه است اما شهرتش با برنامه عصر جدید رقم خورد.

سید بشیر حسینی در برنامه عصر جدید به همراه امین حیایی ، رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد استعداد شرکت کنندگان بی شمار این برنامه را ارزیابی می کردند.

داوران عصر جدید

سیدبشیر حسینی در کنار مجری و داوران دیگر عصر جدید

بیوگرافی سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی متولد 15 آذر 1360 در اصفهان، کارشناس و پژوهشگر است.

او دارای مدرک  کارشناسی ارشد رشته حقوق و دکترای رشته فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق است و به زبان های فرانسه، انگلیسی و عربی مسلط است.

دکتر بشیر حسینی رئیس شورای سیاستگذاری المپیاد بین المللی سواد رسانه ای، مدیر گروه علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما و مشاور دانشگاهی و استعدادیابی است.

داور عصر جدید مولف چند کتاب به نام 150 هشتگ و کتاب فکر و سواد رسانه ای مقطع دهم، مهارت هایی برای خواندن و دیدن و شنیدن در شبکه های اجتماعی، ماه عسل مجردها، آینده پژوهی تحولات وب و ... می باشد.

همسر و فرزندان سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی سالها قبل ازدواج کرده و دارای دو پسر بنام سید مسیح، سید امیر مهدی و یک دختر بنام محیا سادات است.

سیدبشیر حسینی و فرزندانش

دو پسر و یک دختر سید بشیر حسینی

اطلاعات زیادی درباره خانواده و همسر سیدبشیر حسینی در دسترس نبوده و تنها عکس موجود از همسر او تصویر زیر می باشد.

سیدبشیر حسینی و همسرش

سیدبشیر حسینی و همسرش به همراه پسرشان در کربلا

همسر سید بشیر حسینی کیست؟ + عکس

2.4597
این مطلب مفید بود ؟289308
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
علی‌نجفی/کرمانشاه1400-04-17
آقای حسینی فردی باشخصیت وباسواد و با حیا می باشدو در برنامه آقای علیخانی توانست در دل مردم جای باز کردند و واقعا این برنامه بینندگان زیادی دارد و از طرف مردم نمره ممتاز دریافت کرده است با آرزوی سلامتی و تندرستی و موفقیت این گروه محبوب و دوست داشتنی به امیدروزی که با پایان کرونا دوباره شاهدحضور این تیم دوستداشتنی درشبکه های سیما باشیم.ان شاءالله.
14682
وبگردی