حمام رفتن

فرق تعداد دفعات حمام رفتن ایرانی و خارجی ها

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1403کد مطلب : 93721تعداد نظرات : 1 نظر
شاید برایتان جالب باشد که بدانید حمام رفتن در تمامی کشور ها متفاوت است و دفعات حمام رفتن بقیه کشور ها با حمام رفتن ایرانی ها بسیار تفاوت دارد.

فرق تعداد حمام رفتن ایرانی و خارجی ها

دوش گرفتن و حمام کردن از روش‌های متداول برای تمیز شدن، زدودن عرق، پاک کردن چربی‌ها از روی پوست است. شما برای تمیز شدن بدنتان هر روز به حمام می‌روید؟ دوش می‌گیرید یا حمام می‌کنید؟ روزی چند بار دوش می‌گیرید؟ در این بخش از نمناک با اشاره به تفاوت حمام کردن و دوش گرفت، لیست کشورهای مختلف از تمیزترین کشور دنیا از نظر دوش گرفتن یعنی برزیل تا باقی کشورها را آورده ایم تا بدانید که تفاوت دفعات استحمام در هفته مردم ایران با کشورهایی که در این لیست قرار دارند، چطور است. بطور طبیعی هر ایرانی در هفته 4 الی 5 بار حمام می رود، پس با دانستن این مسئله و خواندن اطلاعات زیر، متوجه فرق تعداد حمام رفتن ایرانی و خارجی هایی که در این لیست قرار دارند می شوید.

برزیل

99 درصد مردم برزیل به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب روزانه دو بار یا هفته ای 14 بار دوش می‌گیرند اما تنها 7 درصد برزیلی‌ها حمام می‌کنند، این افراد دوش گرفتن‌های متعدد را به حمام کردن‌های طولانی ترجیح می‌دهند.

انگلیس

83 درصد مردم انگلیس به صورت هفتگی دوش می‌گیرند اما تقریباً 4 برابر بیشتر از برزیلی‌ها حمام می‌کنند یعنی 32 مردم انگلیس حمام کردن را به دوش گرفتن ترجیح می‌دهند. ساکنان انگلیس عادت‌های مختلفی برای استحمام دارند، آنها از یک فنجان چای داغ برای لذت بردن از حمام استفاده می‌کنند.

حمام رفتن

آلمان

آلمان در میان کشورهای برتر در حمام کردن و دوش گرفتن قرار دارد، 92 از مردم آلمان دوش می‌گیرند و فقط 20 درصد ترجیح می‌دهند حمام کنند.

چین

85 درصد از ساکنان چین دوش گرفته و 11 درصد حمام می‌کنند، آنها دوش گرفتن را به حمام کردن ترجیح می‌دهند زیرا جمعیت چین زیاد است و باید در آب صرفه‌جویی شود.

ایالات متحده آمریکا

90 درصد مردمان ایالات متحده دوش گرفتن را به حمام کردن ترجیح می‌دهند و تنها 13 درصد از آمریکایی‌ها متمایلند که حمام کنند و دوش نگیرند.

تفاوت حمام کردن و دوش گرفتن

دوش گرفتن با حمام کردن متفاوت است ولی ما در ایران، هر دوی این عبارت‌ها را به‌جای یکدیگر استفاده می‌کنیم.تفاوت دوش گرفتن و حمام کردن این است که در هنگام دوش گرفتن فرد برای شستشو از دوش حمام استفاده کرده و به زمان کمتری نیاز دارد اما در حمام کردن از وان و گذراندن مدت زمان قابل توجهی در آب برای استراحت استفاده می‌کند. حمام کردن نسبت به دوش گرفتن، می‌تواند راه آرامش‌بخش‌تری برای تمیزکردن بدن باشد.

فرق تعداد دفعات حمام رفتن ایرانی و خارجی ها

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : حمام کردن
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1403-03-05
خارجی ها دردستشویی خود آب ندارند بخاطر ان مجبورند زیاد دوش بگیرند
00
وبگردی