بازیگر زن ترکیه
ممکن است زیبایی و شهرت همیشه کارآمد نباشد؛ شاید اتفاقی که در زندگی شخصی بازیگر مشهور و زیبای زن ترک افتاد این مسئله را بهتر تعریف کند.

طلاق بازیگر زن ترکیه به دلیل غرور و زیبایی بیش از حد!!

خبری که این روزها پس از گذشت چند سال، دوباره وایرال شده است، ماجرای طلاق خبرساز و جنجالی بازیگر زن ترکیه ای است که در نوع خود یکی از عجیب ترین طلاق های بازیگران بود.

چنانچه در این بخش از چهره ها در نمناک میخوانید خدیجه طوبا بویوک اوستون یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن ترکیه است که نام او در میان لیست زیباترین زنان جهان به چشم میخورد. طوبا بویوک اوستون نه تنها در ترکیه بلکه در خاورمیانه و کشورهای عربی شناخته شده و یکی از ثروتمندترین بازیگران است.

طوبا بویوک اوستون

چهره زیبا خانم بازیگر که یکی از مهم ترین دلایل شهرت اوست و حتی سال 2015 در دانشگاه معروف Glasgow اسکاتلند به عنوان ایده آل ترین و متناسب ترین چهره مورد تدریس قرار گرفت، این بار موجب طلاق و جدایی او از همسرش شد؛ بله درست متوجه شدید، این خانم بازیگر پس از سالها زندگی مشترک و داشتن 2 فرزند دختر، به دلیل زیبایی زیاد، از همسرش جدا شد.

طلاق طوبی بویوک اوستون

بیوگرافی طوبا بویوک اوستون و ازدواج و همسرش

طوبا بویوک اوستون یکی از گرانترین بازیگران ترکیه به شمار می رود که متولد 5 جولای 1982 است. پدرش مهندس الکترونیک و خانواده پدری اش مهاجر کریتی و مادرش هاندان کارمند بانک و خانواده مادری اش مهاجر کریمه هستند.

طوبا بویوک اوستون که چهره زیبایی دارد، در کلیپ های تبلیغاتی متعددی حضور یافت و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت، به همین جهت در 4 قسمت نهایی سریال مقام سلطانی (Sultan makami) بازی کرد و وارد قاب تلویزیون شد اما با نقش آفرینی در فیلم هایی چون Asi (عاصی)، بیست دقیقه (20 Dakika)، سریال Ilhamurlar altinda، گلیزار (Gulizar) و... به شهرت فراوانی دست یافت.

اونور سایلاک

همسر سابق و فرزندان طوبی بویوک اوستون

طوبا بویوک اوستون در 29 سالگی با اونور سایلاک بازیگر، در کشور فرانسه ازدواج کرد که ثمره آن دوقلو هایی به نام های توپراک و مایا بود. این ازدواج در نهایت بیشتر از 6 سال دوام نیاورد و از هم جدا شدند که منابع نزدیک دلیل جدایی این زوج را زیبایی بیش از حد خانم بازیگر ترک اعلام کردند.

طوبا بویوک اوستون در فیلم هایی چون دختر سفیر، عشق پول سیاه، استانبول سرخ، امتحان و جنگل و... بازی کرده است.

زیبایی بازیگر زن ترکیه کار دستش داد؛ زندگی اش نابود شد

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی