برنامه تلویزیون

صحنه بسیار زشتی که دیروز از تلویزیون پخش شد

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1402کد مطلب : 92310زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز گذشته در تلویزیون برنامه ای منتشر شد که به دلیل حرکات زشتی که در برنامه صورت گرفت با واکنش تند برخی بازیگران و چهره های مشهور همراه بود.

واکنش های منفی به برنامه روز گذشته بگو بخند

روز گذشته انتشار ویدئویی از برنامه بگو بخند شبکه نسیم که در آن معلولیت را سوژه قرار داده و به تمسخر معلولان پرداختند، انتقادات گسترده کاربران و هنرمندان را به دنبال داشت. نه تنها رضا شیری خواننده کشورمان به این برنامه انتقادی تندی نمود بلکه هومن سیدی بازیگر و کارگردان مطرح نیز استوری را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

هومن سیدی و انتقاد از برنامه بگو بخند

هومن سیدی بازیگر نقش پیمان در سریال عاشقانه برنامه شبکه نسیم را پس از تمسخر معلولین مورد خطاب قرار داد و نوشت:

باورنکردنی و رقت انگیز

هومن سیدی

واکنش هومن سیدی به برنامه بگو بخند

واکنش رضا شیری به تمسخر کم توانان در تلویزیون

رضا شیری خواننده پاپ ایرانی پس از اجرای برنامه ای بی محتوا در شبکه نسیم نسبت به اجرا کنندگان این برنامه با انتشار ویدیویی واکنش نشان داد و گفت حالش بعد از دیدن این ویدیو بد شده و از آنها نمی گذرد. رضا شیری پسر پهلوان مرتضی شیری قهرمان دو دوره بوکس ایران و دارنده طلای آسیا بوده و یک خواهر بزرگتر بنام ندا و دو خواهر کوچکتر از خود بنام های فاطمه و مونا دارد که هر سه آنها ناشنوا هستند.

رضا شیری

واکنش رضا شیری به برنامه بگو بخند شبکه نسیم

برخی از کاربران معتقدند که طنازی و اجرای کمدی حد و مرز ندارد و می‌تواند روزی با شغلی، روزی با اقشار و قومیتی و روزی هم با صنوف و دیگر بخش‌ها این شوخی اتفاق بیفتد اما به معنایِ تمسخر نیست،برخی دیگر نیز به انتقاد داوران مسابقه بگو بخند پرداخته و نوشتند که صدا و سیما برای خلاصی ازبی‌مخاطبی به هر دری می زند اما از قضا سرکنگبین‌شان صفرا می‌زاید و تا تولید انزجار هم پیش می‌رود.

اصحاب رسانه و هنرمندان در فرهنگ سازی نقش زیادی دارند، از این رو باید دقت بیشتر بر روی رفتار و کلام خود داشته باشند.

صحنه بسیار زشتی که دیروز از تلویزیون پخش شد

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی