رفتار مرد با همسرش

آقای عزیز، با این رفتار از چشم همسرت می افتی

کد مطلب : 88885تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی مشترک رفتار آقایان با همسرشان از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اگر رفتار شما با همسرتان درست نباشد قطع به یقین زندگی شاد و موفقی نخواهید داشت.

رفتار اشتباه مردان با همسر؛ دلیل سردی زندگی مشترک و رابطه

در این بخش از نمناک و در این مطلب روی سخنمان با آقایان است، آقایان محترم خانم ها ذاتا حساس و مهربان هستند و نبض زندگیتان می باشند، اگر شما با آنها به خوبی رفتار نمایید، مطمئن باشید تا آخر زندگی مشترکتان همسو و هم قدم با شما پیش خواهند رفت و مانند یک کوه در سختی ها تکیه گاهتان خواهند بود پس قبل از اینکه نبض زندگیتان کند بزند، دلش را به دست آورید و با بی مهری و کم توجهی تلخش نکنید. در ادامه رفتارهایی را آورده ایم که به زندگی مشترک آسیب جدی وارد می کند.

شوخی هم شده حرف زن دوم رو پیش میکشی

حتی به شوخی هم که شده، هیچوقت حرف زن دوم را پیش نکشید چون حس دلزدگی و نا امنی را در همسرتان ایجاد می کند و جبران کردنش بسیار سخت است پس هیچ وقت به شوخی هم شده به همسرتان نگویید که طلاقت میدم، زن دوم میگیرم، برو خونه بابات و... این حرف ها پایه های زندگیتان را سست می کند.

جر و بحث

عیب های خانومت رو پیش کسی میگی

زن و شوهر باید رازدار و پوشاننده عیب های یکدیگر باشند، حتی اگر از همسرتان ناراحت هستید، عیب های او را نزد فرد دیگری بازگو نکنید و در مورد آنها با یکدیگر صحبت نمایید. همسر شما نزدیکترین فرد زندگی شماست و اگر از بدی و عیوب او سخن بگویید، انتخاب خود را زیر سؤال برده اید پس همیشه از خوبی های همسرتان تعریف کنید.

خانومت رو توی جمع خرد میکنی

اگر در جمع خانوادگی و دوستانه ای حضور دارید، هرگز همسرتان را در جمع تخریب نکنید و شخصیت او را زیر سؤال نبرید زیرا زمانی که پازل شخصیت فردی برهم می ریزد، دیگر به این آسانی ها سرهم نخواهد شد.

خوبی های خانومت رو فراموش میکنی

اگر همسر شما از نظرتان عیبی دارد، سعی در رفع آن باشید و با دیدن یک رفتار و گفتار اشتباه تمام خوبی های او را فراموش نکنید. اگر کمی بیاندیشید پی خواهید برد که خوبی های همسر شما بیش از بدی ها او است، پس به خاطر یک آجر لق کل ساختمان را تخریب نکنید.

ناراحتی

پیش بقیه خانم ها به خانومت اهمیت نمیدی

جزو آقایانی نباشید که هنگام حضور در جمع خانم ها، همسر خود را فراموش می کنند، در هر محفل و مهمانی هرگز به همسرتان بی توجهی نکنید و در نزد دیگران به همسر خود احترام بگذارید تا دیگران نیز به همسر شما ارزش و احترام ویژه ای قائل شوند.

به خانومت ابراز علاقه نمیکنی

برخی آقایان معتقدند که زن باید به چشم خار باشد و به دل عزیز، اما این سخن اشتباه است، خانم ها دوست دارند که همسرشان به آنها ابراز علاقه نماید و برای او بسیار لذت بخش است که جمله دوستت دارم را از زبان همسرش بشنود.

برای خانومت گوش شنوا نیستی

خانم ها بیشتر از آقایان صحبت می کنند و با صحبت کردن احساسات خود را بروز می دهند، آقای عزیز برای همسرت گوش شنوا و هم صحبت خوب باش، تنها همسرتان است که در دوران پیری همراه شما می باشد پس به او توجه کن و به حرف هایش گوش بده.

زن و شوهر

بیشتر وقتت رو با رفیقات میگذرونی

هر فرد در زندگی به دوستانی نیاز دارد و زوجین می توانند بعضی از زمان های خود را به دوستان صمیمی اختصاص دهند اما نباید اولویت زندگی رفیق باشد، بعد از ازدواج زن و مرد باید اولیتشان همسرشان باشد. متأسفانه رفیق بازی گاهی اوقات تا جایی شدت پیدا می کند که روابط زن و شوهر به تیرگی گراییده و زن احساس می کند طرف مقابلش به نیازهای روحی و جسمی اش بی توجه است و فکر جدایی می افتد.

آقای عزیز، با این رفتار از چشم همسرت می افتی

4.822
این مطلب مفید بود ؟211
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
ریگی1402-11-12
شوهر من دقیقا همین کارارو انجام میده
00
وبگردی