بهنام بانی
به بهانه سالروز تولد 33 سالگی بهنام بانی مروری کوتاه بر زندگی هنری این خواننده پاپ از خوانندگی تا بازیگری او خواهیم داشت.

زندگی هنری بهنام بانی خواننده پاپ

بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ 11 مهرماه سال 1366 در دامغان متولد شد و امروز سالروز تولد 33 سالگی این خواننده کشورمان است.

به بهانه تولد بهنام بانی مروری بر زندگی هنری این خواننده پاپ که به تازگی قدم در دنیای بازیگری هم گذاشته است خواهیم داشت و توصیه میکنیم اگر از طرفداران این خواننده کشورمان هستید تا پایان مطلب همراه ما باشید.

بهنام بانی

خوانندگی بهنام بانی

بهنام بانی از دوران کودکی استعداد خوبی در زمینه موسیقی داشت و آموزش موسیقی را نزد پدرش آغاز کرد و در دوران نوجوانی نزد استاد محمد نوری موسیقی را به صورت حرفه ای آموخت و از دوران دانشجویی به صورت جدی پیگیر این موضوع شد.

بهنام بانی

اولین کنسرت بهنام بانی 20 مردادماه سال 96 برگزار شد و اتفاقی متفاوت را در زندگی این هنرمند رقم زد و خیلی زود توانست به یکی از خواننده های مشهور و پرطرفدار دنیای موسیقی تبدیل شود.

بهنام بانی

استقبال از کنسرت های بهنام بانی و فروش بلیت های کنسرتش در کمتر از چند دقیقه نام او را در لیست پرطرفدارترین های دنیای موسیقی ثبت کرد و از او میتوان به عنوان پدیده موسیقی سال 96 نام برد.

بهنام بانی

شور و شیطنت بهنام بانی در اجرای کنسرت هایش همراه با حرکات پر از جنب و جوش و سیبیل هایی که دیگر به عنوان نماد این خواننده شناخته میشود این خواننده پاپ را به شهرت قابل توجهی رسانده است و آهنگ های او طرفداران زیادی دارد.

بهنام بانی

بازیگری بهنام بانی

بهنام بانی بعد از چندین سال تجربه خوانندگی و رسیدن به شهرت و محبوبیت به دنیای بازیگری قدم نهاد.

بهنام بانی، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی

این خواننده پاپ که به بازیگری هم علاقه مند بود برای اولین بار در فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 به کارگردانی سعید سهیلی مقابل دوربین رفت و به آرزویش در دنیای بازیگری رسید.

بهنام بانی

گشت ارشاد 3 به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی از تیرماه امسال در تهران مقابل دوربین رفت و در کنار ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی دو بازیگر فصل های قبلی این فیلم، بهنام بانی به عنوان چهره ای جدید ایفای نقش میکند.

بازیگران گشت ارشاد

گریم بهنام بانی در فیلم گشت ارشاد 3 بسیار دیدنی است و او در این فیلم نقش یک خواننده را بازی میکند.

مروری بر زندگی هنری بهنام بانی در تولد 33 سالگی اش+تصاویر

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : بهنام بانی
وبگردی