تولد
بهنوش بختیاری

سوتی خنده دار بهنوش بختیاری وسط تبلیغات

تاریخ انتشار : 3 تیر 1403کد مطلب : 94216زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنوش بختیاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون کشورمان در ویدئو تبلیغاتی سوتی جالب و خنده داری داد که مشاهده میکنید.

سوتی بهنوش بختیاری در یک ویدئوی تبلیغاتی

بهنوش بختیاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون که در صفحه مجازی خود همچون سایر بازیگران تبلیغات نیز منتشر می‌کند، سوتی عجیب و خنده‌ داری را حین خرید اجاق گاز داد که ویدیو آن در فضای مجازی وایرال و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک سوتی و آبروریزی بهنوش بختیاری حین خرید گاز را می خوانید.

به تازگی ویدیویی بهنوش بختیاری بازیگر سریال خانه به دوش منتشر شده که سوتی عجیبش همانند فیلم‌های طنزش خنده بر لب بینندگان می‌نشاند، در این ویدیو خانم بختیاری که برای تبلیغات اجاق گاز به فروشگاهی رفته بود،می‌گوید:

آخ جون از این اجاق کج ها هم دارید، انقدر خوشم میاد از اینا.

فروشنده با لبخند خانم بازیگر را از اشتباه در می‌آورد و می‌گوید :

این برای نمونه است خانم بختیاری تا مشتری‌ها قشنگ ببینن،اگه اجاق کج باشه که قابلمه از روش میفته! معلوم شد که شما زیاد آشپزی نمی‌کنید!

بهنوش بختیاری در ادامه با خنده گفت:

تا دیدمش گفتم چه راحته اما واقعاً قابلمه از روش می‌افته.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در تبلیغات اجاق گاز

مختصر بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران است که در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی مانند خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ و... نقش آفرینی نموده است.

بهنوش بختیاری متاهل است و تیرماه سال 86 با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است. اشرف خانم مادر بهنوش بختیاری اهل قم و پدرش بهرام اصالت بختیاری دارد، بهنوش ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.

سوتی خنده دار بهنوش بختیاری وسط تبلیغات

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : عکاس نسیم یوسفی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی