بهنوش بختیاری

عکس دیدنی 28 سال پیش و الان بهنوش بختیاری

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1401کد مطلب : 88515زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنوش بختیاری بازیگر محبوب و پرحاشیه سینما و تلویزیون عکسی از دوران نوجوانی خود منتشر کرد که تعجب مخاطبانش را برانگیخت.

عکس جوانی و میانسالی بهنوش بختیاری بدون ذره ای تغییر

بهنوش بختیاری بازیگر نقش ژینوس در سریال به یادماندنی خانه به دوش که با علی صادقی در این سریال لحظات بامزه ای را برای مخاطبان رقم زدند، به تازگی عکسی قدیمی از خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که در این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

بهنوش بختیاری هنرمند طناز سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با قرار دادن عکس هایی از خود در 19 سالگی و 47 سالگیش به روز کرد و نوشت:

عکس سمت چپ نوزده سالگی و عکس سمت راست مربوط به الانه...

بهنوش بختیاری

نکته قابل توجه عکس های خانم بازیگر چهره جوان ایشان است، با اینکه حدود 28 سال از 19 سالگی بازیگر نقش لیلون در شب های برره می گذرد، او هنوز هم جوانی خود را حفظ کرده و گذر سال ها بر روی چهره اش بی تاثیر بوده است، البته تاثیر اقدامات زیبایی در چهره جوان خانم بازیگر بر کسی پوشیده نیست.

مختصر بیوگرافی بهنوش بختیاری و فیلم هایش

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران است.بهنوش بختیاری پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد و اولین بار در سال 75 در سریال هوای تازه به کارگردانی محمد رحمانیان به ایفای نقش پرداخت.

سن بهنوش بختیاری

این بازیگر منشی صحنه کارگردان هایی همچون داریوش مهرجویی، کیانوش عیاری، سامان مقدم و مهدی صباغ زاده بوده و در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی مانند خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ، هزاران چشم، آزادی مشروط، دارا و ندار، بی صدا حلزون، گورکن، هرماس، گنج مظفر، شوخی کردم، نارگیل و... نقش آفرینی نموده است.

بهنوش بختیاری متاهل است و تیرماه سال 86 با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است و این زوج در حال حاضر فرزندی ندارند.

عکس دیدنی 28 سال پیش و الان بهنوش بختیاری

323
این مطلب مفید بود ؟149
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی