بهنوش بختیاری

بالاخره ماجرای مهاجرت بهنوش بختیاری روشن شد

تاریخ انتشار : 19 دی 1402کد مطلب : 91725زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که بارها درگیر شایعه مهاجرت کردنش از سمت فضای مجازی شده بود این بار به این شایعه واکنش نشان داد.

واکنش بهنوش بختیاری به خبر مهاجرتش

پس از انتشار خبری مبنی بر مهاجرت مارال فرجاد به خارج از کشور برای ادامه درمان خود، خبری از مهاجرت بازیگر دیگری نیز فضای مجازی را دربرگرفت و برخی از صفحات و سایت ها اشاره ای به مهاجرت بهنوش بختیاری نمودند که واکنش خانم بازیگر را در پی داشت. در ادامه این بخش از نمناک واکنش بهنوش بختیاری به خبر مهاجرتش را منتشر نموده ایم.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که در پیش از این هم درگیر شایعه مهاجرت قرار گرفته بود، برای بار دوم خبر مهاجرتش به خارج از کشور را تکذیب کرد و این اخبار را شایعه خواند و در صفحه مجازی خود نوشت:

بنده مهاجرت نکردم.

استوری بهنوش بختیاری

استوری بهنوش بختیاری برای شایعه مهاجرت کردنش

مختصر بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگرطناز کشورمان متولد 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران است، پدر او بهرام اصالت بختیاری دارد و از لرهای غیور است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر اهل قم است. بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند. بهنوش بختیاری در سال 1386 ازدواج کرده و این زوج در حال حاضر فرزندی ندارند.

فیلم های بهنوش بختیاری

بازیگر نقش لیلون در برره، در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی چون هرماس، گورکن،شانس، نارگیل، موچین، گنج مظفر، بی صدا حلزون، دارا و ندار، استیگمات، عید امسال، محله گل و بلبل، خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ و... نقش آفرینی نموده است.

بالاخره ماجرای مهاجرت بهنوش بختیاری روشن شد

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی