بهنوش طباطبایی
تغییر چهره بهنوش طباطبایی بازیگر زن معروف ایرانی، قبل و بعد از جراحی زیبایی را می توانید با مقایسه دو تصویر قدیمی و جدید در این بخش شاهد باشید.

مقایسه عکس جدید بهنوش طباطبایی با چهره 27 سال پیش او

این روزها فیلمی از بهنوش طباطبایی در فضای مجازی وایرال شده است که مربوط به برنامه جدی نگیرید، حدود 27 سال پیش است. چهره این بانوی هنرمند و بازی خاطره انگیز او در جدی نگیرید، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد چرا که با گذر زمان نه تنها گرد پیری بر چهره این بازیگر 41 ساله ننشسته است بلکه بازیگر فیلم ماجرای نیمروز روز به روز زیباتر و جوانتر شده است! در ادامه این بخش از نمناک عکس قبل و بعد بهنوش طباطبایی را منتشر نموده ایم.

قبل و بعد بهنوش طباطبایی

 تغییر چهره بهنوش طباطبایی در گذر زمان/ عکس از آرمین احمری

تغییر چهره بهنوش طباطبایی قبل و بعد از جراحی زیبایی

بهنوش طباطبایی بازیگری که این روزها با چهره زیبا دیده می شود، در سال های اولیه حضورش در تلویزیون با ظاهر متفاوتی از اکنون ایفای نقش نموده است، مقایسه چهره قبل و بعد بهنوش طباطبایی موجب بروز واکنش از طرف برخی از مخاطبان شده است و طبق نظر آنها خانم بازیگر به جز انجام ورزش حرفه ای، به لطف عمل های زیبایی زیباتر و جوانتر از سال های قبل شده است.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی/ عکس از سارا الله مرادی

بیوگرافی مختصر بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 بازیگر ایرانی است که یک خواهر بزرگتر از خود به نام تینوش دارد. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر شروع کرد و اولین بار سال 1374 در جدی نگیریم و چند سال بعد با نقش آفرینی در سریال یونس مقابل دوربین رفت.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی/ عکس از مریم رضوی

فیلم های بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در آثاری چون ماجرای نیمروز 2:ردّ خون، غلامرضا تختی، سیانور، زیر سقف دودی،شانس عشق تصادف، یونس، پیله های پرواز، مختارنامه، از یاد رفته،میکائیل، گل های گرمسیری و... ایفای نقش نموده است.

قیافه 27 سال پیش بهنوش طباطبایی؛ عکس بعد عمل

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی