بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی بازیگر کشورمان صفحه خود را با انتشار یک عکس قدیمی از سریال عشق گمشده به روز کرد.

بهنوش طباطبایی در سریال عشق گمشده

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندان شناخته شده این روزهای دنیای هنر است که بازیگری را از سال 77 با سریال یونس محمدرضا خالقی آغاز کرد و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفت.

این بانوی هنرمند با بازی در دو سریال حسین سهیلی زاده بیش از پیش در میان مردم شناخته شد و بعد از حدود 16 سال به خاطره بازی با یکی از سریال های حسین سهیلی زاده پرداخت.

عکسی از بهنوش طباطبایی در عشق گمشده

بهنوش طباطبایی در صفحه خود عکسی قدیمی از سریال عشق گمشده و بازیگران این سریال را به اشتراک گذاشت.

بازیگر سریال عشق گمشده نوشت:

عکس یادگاری از سریال “عشق گمشده “ شانزده سال پیش ...

سال 1383 به کارگردانی حسین سهیلی زاده عزیز که در آن سال به من تازه وارد اعتماد کردند و دو نقش جذاب و چالش برانگیز ی را به من سپردند که قصه اش بر اساس رمان “ ربه کا “ نوشته شده بود.

بازی در کنار اساتید مسلم بازیگری در آن عنفوان جوانی بسیار برایم کارآمد و مفید و هیجان انگیز بود. مهمترین آموزه های بازیگری را از ایشان دارم ... نه فقط اکت و بیان و بدن و تحلیل و ... چیزی فراتر از اینها بود ... و آن اصالت و منشی بود که در رفتار تک تک ایشان میدیدم و در ذهنم ثبت می کردم.

“ عشق گمشده” دومین سریالی بود که بازی کردم. در کنار آتیلا جان پسیانی، ستاره خانم اسکندری، علی آقا دهکردی و زنده یاد استاد جمشید مشایخی که روحشان شاد باد.

همیشه باید به عقب نگاه کرد تا یادمان نرود از کجا آمده ایم و چقدر از مسیر را مستقیم و چقدر از آن را در خاکی پیموده ایم چقدر شریف بوده ایم و آهسته قدم برداشتیم و چقدر میانیر زدیم تا زودتر برسیم، یادمان باشد از کجا آمده ایم؟ و مهمتر از آن که چطور آمده ایم؟

بهنوش طباطبایی و فرهاد مهادیان

عشق گمشده سریالی به کارگردانی حسین سهیلی زاده است که سال 83 در شبکه سه سیما روی آنتن رفت و یکی از سریال های پرمخاطب تلویزیون بود.

این سریال با بازی بهنوش طباطبایی در دو نقش سیما و جوانی هما در ابتدا روایتگر ماجرایی از سیما است که در زندگی به مشکل خورده است و تصمیم میگیرد مدتی را در کنار پدر و مادرش زندگی کند و آنجاست که ریشه مشکلات را در گذشته می یابد و تصمیم میگیرد درباره گذشته بیشتر بداند و این آغاز راهی تازه در این قصه است.

بازیگران عشق گمشده

جمشید مشایخی، بهنوش طباطبایی، فرهاد مهادیان، آتیلا پسیانی، بهناز توکلی، داریوش اسدزاده، ستاره اسکندری، رامین پرچمی، حمیدرضا پگاه، نیکو خردمند، مریم بوبانی، فرهاد بشارتی و... بازیگران سریال عشق گمشده را تشکیل میدهند.

خاطره بازی بهنوش طباطبایی با عکس قدیمی از عشق گمشده

3.165
این مطلب مفید بود ؟4025
منبع : صفحه بهنوش طباطبایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی