جراحی زیبایی بینی

اعتراف خانم سلبریتی به جراحی زیبایی بینی اش

تاریخ انتشار : 15 فروردین 1401کد مطلب : 86664تعداد نظرات : 1 نظر
یکی از سلبریتی های معروف و چهره های مشهور اینستاگرام پس از سالها، در مصاحبه ای بالاخره پذیرفت که جراحی زیبایی بینی انجام داده است.

بلا حدید بالاخره به جراحی زیبایی بینی اش اعتراف کرد

در میان سلبریتی های داخلی و خارجی، هستند افرادی که با وجود انجام جراحی پلاستیک، خود را در لیست چهره های نچرال میدانند و اینکه روزی زیر تیغ عمل های زیبایی رفته اند را نمی پذیرند. یکی از این چهره ها، بلا حدید، مدلینگ معروف است که بالاخره به دلیل جلوگیری از شایعه سازی های دیگر، اعتراف کند که سالها پیش عمل زیبایی بینی انجام داده است. جزئیات اصلی مصاحبه ی خواهر جی جی حدید را در این بخش از چهره ها در نمناک میخوانید.

" بلا حدید" در مصاحبه با Vogue بالاخره به شک و تردیدها در مورد جراحی زیبایی خودش پایان داد و گفت:من خواهر زشت‌تر بودم و به اندازه "جی" جذابیت و زیبایی نداشتم و این مسئله بارها و بارها بمن گفته شد و همین تکرارها باعث شد تا باور کنم درحالیکه اینطور نیست.

بلا حدید

مدتی است که عکسهای قدیمی من را با عکسهای جدیدم در اینستاگرام، مقایسه می کنند و میگویند که جراحی لیفت پلک چشم و فیلر لب انجام داده ام، در حالیکه این حرفها درست نیست.

این خانم سلبریتی ثروتمند برای پایان دادن به شایعات در مورد عمل زیبایی پلک و تزریق فیلر لب، تصمیم گرفت به جراحی زیبایی بینی اش اعتراف کند و بگوید که تنها جراحی پلاستیک او همین بوده و بس.

جالب است بدانید که او در بخشی از مصاحبه ی خود به پشیمانی اش از این جراحی هم پرداخت و گفت که ای کاش بینی طبیعی خود را حفظ کرده و هرگز این دست کاری را روی صورتش انجام نمیداد.

اعتراف خانم سلبریتی به جراحی زیبایی بینی اش

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
فردوس1401-01-15
چه عجب بالاخره قبول کرد
والا چند ساله میگفت جراحی نکردم
11
وبگردی